Ana SayfaTaşımacılık / LojistikUND Başkan Yardımcısı Fatih Şener: “Atlas Lojistik Ödülleri Sektörümüz İçin Vazgeçilmez Bir...

UND Başkan Yardımcısı Fatih Şener: “Atlas Lojistik Ödülleri Sektörümüz İçin Vazgeçilmez Bir Motivasyon Kaynağı”

UND Başkan Yardımcısı Fatih Şener 2022 Atlas Lojistik Ödülleri’nde son viraja girildiğini ifade ederek tarafsız bir ödül organizasyonunun 13 yıldır kesintisiz olarak sürdürülüyor olmasının son derece önemli olduğunun altını çizdi.

Atlas Lojistik Ödülleri ‘Kurumsal Yarışma’ kategorisinde başvuru süresinin sonuna yaklaşılırken bir açıklama yapan UND Başkan Yardımcısı Fatih Şener; “Sürdürülebilir başarı açısından ödüller önemli bir motivasyon aracıdır. Atlas Lojistik Ödülleri de 13 yıldır kesintisiz devam eden bir organizasyon olarak lojistik sektörüne başarı için motivasyon sağlayan ve her yıl taçlandıran saygın bir oluşumdur.” dedi.

Şener sözlerini, “UND olarak desteklediğimiz ve yıllardır jürisinde yer almaktan mutluluk duyduğum Atlas Lojistik Ödülleri yarışmasının kurumsal dalında adaylık başvuruları 28 Ekim 2022 Cuma günü mesai saati bitiminde sona eriyor. Yoğun bir ilginin olduğu kurumsal kategorimize C2 başta olmak üzere L1, L2, R1/TİO, R2/TİO, N2, M2, P2 belgesi ile faaliyet gösteren tüm taşımacıları geç kalmadan başvuru yapmaya davet ediyoruz.” diyerek tamamladı.

Yarışmaya katılım süreci:
Kurumsal yarışma ile ilgili başvurular web sitesindeki başvuru formları aracılığıyla yapılıyor. Online yarışma kategorisi ise iki etaptan oluşuyor. İlk etapta adaylar online olarak gösteriliyor, ikinci etapta belirlenen adaylar dijital ortamda oylanıyor. Lojistik Ödülleri 2022 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Tüm başvuru işlemleri ücretsizdir.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...