Ana SayfaTaşımacılık / LojistikUND’nin Yeni Başkanı Şerafettin Aras Oldu

UND’nin Yeni Başkanı Şerafettin Aras Oldu

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND), 41’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı 9 Mart 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. UND Başkanlığı için Şerafettin Aras ve Nagihan Soylu’nun yarıştığı seçime 893 üye ile rekor katılım sağlandı.

UND’nin 41’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda 17 sandıkta toplam 854 oy kullanıldı ve 852 oy geçerli sayıldı. Şerafettin Aras geçerli oyların 536’sını alırken, Nagihan Soylu ise 316 oy aldı.

UND’nin Başkanı Şerafettin Aras seçim sonrası yaptığı konuşmada, “Sevgili dostlar hepinize teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni olmamıştır, bu seçimin kazananı sizlersiniz, sektörümüzdür. Onun için katılımınızdan dolayı herkese UND’nin ne olduğunu bugün bir daha gösterdik. Konuşmamda söylemiştim. Biz şölen havasında bayram havasında genel kurulu yapacağız diye ve bunu da hep birlikte yaptık. Hepinize teşekkür ediyorum. Verdiğim sözlerin elinden geldiği kadar yapmaya gayret edeceğim. Nagihan kardeşim de benim bir dostumdur. Onun fikirlerini de alarak birlikte size hizmet edeceğiz” dedi.

UND Yeni Yönetim Kurulu

Şerafettin Aras
Ergün Bilen
Ahmet Şahane
Alişan E. Topaloğlu
Haşmet Karasu
Cihan Tünel
Fatih Öcal
Fırat Başbilen
Haşim Çavdar
Cavit Değirmenci
Kemal Gül
Kerem İmrak
M.Ramiz Kılınç
Mehmet Cingi
Mehmet Karabölen
Mehmet Tahir Aydoğan
Muhittin Ocak
Murat Baykara
Mutluhan Akan
Onur Talay
Ömer Gülen
Rıdvan Araç
Süleyman Çağlı
Uğur Erdoğan
Yaşar Özkaya
Yılmaz Özçelik
Yusuf İlboğa

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...