Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerYalçın Dorse Almanya Pazarında Daha Fazla Yer Alacak

Yalçın Dorse Almanya Pazarında Daha Fazla Yer Alacak

Yalçın Dorse Almanya Pazarında Daha Fazla Yer Alacak
Fuarla ilgili değerlendirmelerini yapan Yalçın Dorse Genel Müdürü Selman Şentürk, Fuara 5. Kez aynı yerde katılmalarından dolayı çok iyi bir etki bıraktıklarını söyledi. IAA’ya üç araçla katıldıklarını belirten Sentürk,  “6DDUZ  6 Aks çift uzar hidrolik dümenlenir  lowbed yarı römork, 5DDUZ 5 aks uzar kendinden dümenlenir  lowbed yarı römork ve HLB45  2 aks uzar hidrolik dümenlenir tam düşük lowbed yarı römorku sergiliyoruz” dedi.

Fuara Almanya’daki distribütör firmayla katıldıklarını söylen Şentürk, Almanya pazarında daha fazla yer almak istediklerini vurguladı.

Avrupa’daki satışların arttığına değinen Selman Şentürk, özellikle İskandinavya pazarından markalarına yoğun ilgi olduğunu dile getirdi. Şentürk, Almanya, İskandinavya gibi ülkelerden 4 ve 5 akslı low loader ve low bedler ile hidrolik yönlenebilir araçların daha çok talep edildiğini vurguladı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...