Ana Sayfa Foto Galeri Yeni Caddy İlk Test Sürüşünden İzlenimler

Yeni Caddy İlk Test Sürüşünden İzlenimler

Yeni Caddy İlk Test Sürüşünden İzlenimler

Alman Volkswagen, hafif ticari araç segmentinde yer alan Caddy’nin yeni modelinin tanıtımına başladı.

Dünya çapında ilk basın lerine Fransa’nın Marseille şehrinde başlanan Yeni Caddy’de görsel değişiklerin yanı sıra sunulan teknolojik özellikler binek araç kullanıcılarının bile fazlasıyla ilgisini çekecek hale getirilmiş.

International Van Of The Year (IVOTY) Juri üyelerinin ilk defa test sürüşü yapma şansı bulduğu Yeni Caddy, daha keskin hatlara sahip. Türkiye’den ilk defa Kasa ve Kargo Haber dergisi olarak bizim test etme şansı bulduğumuz Yeni Caddy, hem operasyon sırasında verimlilik arayan kurumsal kullanıcılara hem de yüksek konfor ve güvenlik teknolojilerine önem veren bireysel kullanıcılara hitap edecek şekilde modellendirilmiş.

Volkswagen Yeni CaddyMarsilya’da iki farklı modelde yaptığımız test sürüşlerinde asıl değişikliğin araçların iç tasarımında ve motor dahil olmak üzere donanımlarda olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen yenilenen iç tasarım yüksek teknolojiye sahip güvenlik, konfor ve eğlence unsurlarıyla donatılmış.

Dış tasarımda Volkswagen binek araçlarıyla neredeyse aynı şekilde tasarlanan aracın ön ızgarası farların yanı sıra yüklemenin yapıldığı arka bölümlerde de tasarımsal değişiklikler yer alıyor.

İlk test sürüşünde kullandığımız araç Caddy Comfortline 2.0 l TDI BMT – 110 kW. 199 beygir gücüne sahip bu araçta sürücünün sürüş sırasında uykusunun gelmesi durumunda bunu tespit eden teknolojiye sahip.

Pek çok otomobilde bile bulunmayan çarpışmaya karşı ön sensörler, neredeyse araçta otomatik pilotla sürüş hissi uyandıran Adaptive Cruise Control (ACC) gibi teknolojiler başarılı bir şekilde uygulanmış. Ön ve arka sensörlerle ve geri görüş kamerayla  desteklenmiş park destek sistemleri, dokunmatik navigasyon sistemi gibi özelliklerin bulunduğu araçta koltuk ısıtma ve Bi-xenon  farlar yer alıyor.

Çift kavramalı DSG şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sağlayan 4MOTION özelliklere sahip versiyonlara da sahip olan Yeni Caddy ile daha fazla bilgiyi dergimizin sayfalarında bulabilirsiniz.

Volkswagen Yeni Caddy

Foto Galeri

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam