Ana SayfaManşetADR’ye Uygun Kalymnos’u Türkiye’de Trans34 Satacak

ADR’ye Uygun Kalymnos’u Türkiye’de Trans34 Satacak

Treyler ve üstyapı endüstrisinin önemli tedarikçilerinden olan Trans34, tanker dolum ekipmanlarında uzman isim Kalymnos’un Türkiye’deki tek temsilcisi oldu. Bu ürünü olabildiğince çok fazla üretici ile tanıştırmak için rekabetçi fiyatlarla pazara sunacaklarını söyleyen Trans34 Genel Müdürü Ali Bingöl, ADR sürecinde bu ürüne olan ilginin artacağını kaydetti.

Temsil ettiği markalarla treyler ve üstyapı şirketlerinin ve yenileme pazarının önemli şirketi Trans34, tanker dolum ekipmanları üreticisi Kalymnos’un Türkiye’deki temsilciliğini yürütmeye başladı. 1975 yılında mühendislik şirketi olarak kurulan Kalymnos, önceleri akaryakıt elleçleme ekipmanları üretimi yapıyordu.  1990’lı yıllardan itibaren ise tanker komponentleri üretimine başladı. Daha sonra ADR sertifikalı ekipmanlar üreten firma, akaryakıt tankerleri konusunda uzmanlaştı. Firma acil durum valfleri, alttan doldurma boşaltma ekipmanları, tankerler için standart ekipmanlar, sıvı akaryakıt tankerleri için pnömatik otomasyon sistemleri üretiyor.

Aspöck, BPW, Saf Holland, Alton ve Hella gibi markaların bayiliğini başarılı bir şekilde yürüttüklerini söyleyen Trans34 Otomotiv Makine Ltd. Şti. Genel Müdürü Ali Bingöl,  Kalymnos’un bir aile şirketi olduğunu ve hedefleri olan bir marka olduğunu söyledi. Tanker endüstrisinde bilinen bir marka olduğu bilgisini veren Bingöl, “Kalymnos ve Trans34 bu birliktelikle rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürün temini sağlayarak piyasada söz sahibi olacağız. Karlılığı ikinci plana attık. Kalyminos ADR onaylı ve EN standartlarını karşılıyor. Bu yönüyle Türkiye’deki ADR dönüşüm sürecinde bizim de katkımız olacak” dedi

Bingöl: “Müşterilerimiz kaliteyi takdir ediyor”

Trans34’ün ardında 25 yıllık bir deneyim ve bilgi birikiminin olduğunu vurgulayan Ali Bingöl,  treyler ve üstyapı ekipmanlarının yedek parçalarını temininde önemli bir yer tuttuklarını söyledi. Orijinal ekipman tedariki konusunda başından beri tutumlarını değiştirmediklerini ifade eden Bingöl, “Ürünlerinin arkasında olan, kaliteyi ön planda tutan markaları tercih ediyoruz. Bu markalar başlangıçta müşteriye pahalı gelebiliyor. Ama deneyimli ekibimiz sayesinde müşterilerimize kazanımlarını ve avantajlarını doğru biçimde anlatarak onlara doğru tercihler konusunda yardımcı oluyoruz. Farkımız da burada.  Piyasa ve ürün bilgimiz var. Markalar Trans34’e geliyor. Çünkü  ‘Trans34’de malımız koşar, daha çok firmaya ulaşır’ diyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...