Reklamspot_img
Ana SayfaYan SanayiAlcoa En Çok Satan Ürünlerini Üst Seviyeye Çıkardı

Alcoa En Çok Satan Ürünlerini Üst Seviyeye Çıkardı

Alcoa En Çok Satan Ürünlerini Üst Seviyeye Çıkardı

IAA Ticari Araçlar Fuarı’na katılan dövme alüminyum kamyon treyler ve otobüs jant ürünlerinin mucidi ve Pazar lideri olan Alcoa, MagnaForce alaşımlı Ultra ONE  ürünün ve low bed treyler için LvL ONE jantlarının tanıtımını yaptı.

Yeni ürünlerin fuarda yapılan lansmanına  Alcoa Taşımacılık ve  and İnşaat Çzümleri Grup Başkanı  Tim Meyers,  Alcoa Jant ve Taşımacılık Ürümleri Başkanı Merrick Murphy, Ticari Alcoa Global Haddelenmiş Ürünler  Başkan Yardımcısı Bernd Schaefer ve Alcoa Jant Avrupa Orta Doğu ve Africa’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Randall Scheps gibi isimler katıldılar.

Alcoa Ultra ONE

Fuardaki lansmana katılan Alcoa Wheel and Transportation Products Global Başkanı Merrick Murphy de katılarak bir konuşma yaptı. Murphy,  ağır vasıta için üretilmesine rağmen hafifliğiyle büyük bir fark yaratan bu ürünün kullanıcısına avantajlar sağlayacağını belirtti.

En hafif ağır vasıta jantı olan bu ürünün Macaristan’daki üretiminin 2017’nin ilk aylarında başlayacağı ifade edildi.

Alcoa’nın patentli ürünü olan MagnaForce alaşımından yapılan Ultra ONE’ın endüstrinin standardından yüzde 17 daha sağlam olduğu vurgulanırken güçlü estetik duruşunun yanı sıra korozyonlardan etkilenmediği ve soyma ve boyama gibi işlemlere gerek duymadığı için bakım ve operasyon maliyetlerini düşürdüğü vurgulandı.

Alcoa LvL ONE

Dayanıklılığı arttırmasının yanı sıra daha az çalışma sıcaklığı sağlayan ve esnekliğe elverişliliğiyle dikkat çeken LvL ONE, 17,5×6,75 inçlik ölçüleriyle low bed treyler için de kullanıma sunularak sınıfının en hafif, en dayanıklı ve en iyi görünüme sahip ürünü oldu. Dura-Bright  EVO işlemli bu ürünün diğer ürünlerin aksine aşınmadığı, çatlamadığı ve soyulmadığı ifade ediliyor.

Alcoa’nın Avrupa çapında kamyon, otobüs ve treylerler için hafif, güçlü ve güvenilir jantlar sunmasından gurur duyduklarını kaydeden Alcoa Jant Avrupa Orta Doğu ve Africa’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Randall Scheps, bu sayede müşterilere daha fazla taşıma kapasitesi, yakıt tasarrufu ve aalmmış nakım maliyetleri sunmaya yardımcı olduklarını da ifade etti.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...