Ana SayfaYan SanayiThermo King’den EMD Frigo Lojistik’e Teslimat

Thermo King’den EMD Frigo Lojistik’e Teslimat

Thermo King’den EMD Frigo Lojistik’e TeslimatThermo King, soğuk zincir parsiyel gıda taşımacılığına adım atan EMD Frigo Lojistik’in de tercihi oldu.  Türkiye’de tek çatı altında kurulu en büyük lojistik amaçlı iklimlendirilmiş depolama kapasitelerinden birisine sahip olan EMD Frigo Lojistik, soğuk zincir parsiyel dağıtım araçlarında kullanmak için 3 adet T 1000 Spectrum, 2 adet T 800 Spectrum, 2 adet V 500 Spectrum, 1 adet Ce 450 max olmak üzere toplam 8 adet ünite teslim aldı.

EMD Lojistik’e yeni üniteleri firmanın tesislerinde Doğuş Otomotiv Thermo King Marka Müdürü Suna Türk ve Doğuş Otomotiv Thermo King Satış Yöneticisi Çağlar Bircan tarafından EMD Genel Müdürü Bülent Kaysılı’ya teslim edildi.

4 yılı aşkın süredir kendi özmal deposunda ulusal ve uluslararası müşterilerine donuk, soğuk, serin, kuru gıda depolanması ve sipariş yönetimi konusunda hizmet veren EMD Lojistik Genel Müdürü Bülent Kaysılı “Soğuk depoda uzmanlaştığımızı düşünüyor ve bu uzmanlığımızı soğuk zincir parsiyel taşımacılığı konusunda da kullanmak istiyoruz. 8 araç ile soğuk zincir parsiyel gıda taşımacılığına başlıyoruz. Araç sayımızı artırarak lojistik sektöründe de büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Thermo King Marka Müdürü Suna Türk, tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam ettiklerini belirterek “EMD Lojistik’e yeni başladıkları parsiyel taşımacılıkta çözüm ortağı olduk. Son teknolojiye sahip ürünlerimize ek olarak aracın ısı hareketlerini sürekli takip etme imkanı sunan Tracking (uzaktan takip sistemi) cihazları ile müşterilerimiz ürünlerini güvenle taşımaktadır.”açıklamasında bulundu.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Otokar, Atlas Kamyon Ailesine İki Yeni Model Ekledi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas kamyon ailesine 2 yeni üye ekledi. 8,5 ve 12 tonluk modellerin ardından 11 ve 15 tonluk yeni araçlarla büyüyen...