Reklamspot_img
Ana SayfaYan SanayiSSAB’nin My Inner Strenx Üye Sayısı 50’ye Ulaştı

SSAB’nin My Inner Strenx Üye Sayısı 50’ye Ulaştı

SSAB’nin My Inner Strenx Üye Sayısı 50’ye Ulaştı

SSAB, Strenx ürünü için hayata geçirilen marka programı My Inner Strenx ile globalde 50 üyeye ulaştı. Strenx performans çeliğinin tüm avantajlarını kullanıcıya direkt ulaştıran programın üyeleri arasında Türkiye’den Betonstar, Hidrokon, Güven gibi markalar yer alıyor.

Geçtiğimiz yıl hayata geçirilen My Inner Strenx programı, Türkiye’de Betonstar, Hidrokon, Güven gibi şirketerle büyüyor. Program, paydaşlarına Strenx’in son kullanıcılara pazarlanması alanında birçok destek sunarken daha güçlü ve daha hafif ürün üretebilen üye şirketler arasında rekabet sahası da yaratıyor. Malzeme seçimi ile üretim yönteminin SSAB tarafından sertifikalandırılması dolayısıyla güven duygusunu güçlendiren ve üyelere öncelikli destek sunan My Inner Strenx, teknik geliştirme desteği, uzman desteği, networking ve eğitim desteği, pazarlama & reklam desteği ve SSAB Shape iş danışmanlarına öncelikli ulaşım gibi artılar sağlıyor. Program dahilinde My Inner Strenx logosunun üye uygulamalarda görünür halde yerleştirilmesi, ürünün Strenx çeliği kullanılarak daha hafif ve güçlü olmak üzere optimize edildiğini ifade ediyor.

Üyelerin zor bir süreçten geçerek programa dahil olmalarını sağlayan SSAB marka programları sürekli denetimleri de beraberinde getiriyor. Strenx satışlarına ve teknik değerlendirmelerine göre belirlenen üyeler, bu aşamanın ardından marka programı operasyon kurulu tarafından yetkilendiriliyor. Üyelik kriteri olarak üyenin bir ekipman üreticisi olmasının yanı sıra uygulamanın yapısının büyük oranda Strenx çeliği ile oluşturulması şartı koşuluyor.

Strenx, müşteri performansını artırmak için sunulan boyutsal aralık, farklı çelik türleri kapsamı, teknik destek ve garanti avantajıyla sektörde pazar lideri konumunu koruyor. 600-1300 MPa arasında akma mukavemetine ve 0,7-160 mm arasında kalınlığa sahip olan Strenx çeliğin ürün yelpazesi, farklı şekillerde ve boyutlarda sıcak haddelenmiş levha ve rulo malzemelerin yanı sıra, soğuk haddelenmiş rulo, boru ve açık profilleri kapsıyor. Piyasadaki yüksek dayanımlı çelikler arasında en kapsamlı ve gelişmiş portföyü sunan Strenx, iş makineleri ve ekipmanlarının kullanım ömrünü uzatırken aynı zamanda ağırlığı en aza indirerek maliyetleri önemli ölçüde azaltan bir üretim malzemesi olarak dikkat çekiyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...