Ana Sayfa Manşet Alcoa Jantlarının Türk Pazarında Kullanımı Artıyor

Alcoa Jantlarının Türk Pazarında Kullanımı Artıyor

Alcoa Jantlarının Türk Pazarında Kullanımı Artıyor
Treylerden ağır vasıtaya kadar çok geniş ürün gamında alüminyum jant sunan Alcoa, Comvex fuarına tüm ürün gruplarıyla katıldı. Dura-Bright® EVO, Dura-Flange, LvL ONE ve M-Series orta boy kamyon jantları gibi en yeni ürünlerini sergiledi.

Kullanıcıların aldığı neticelerle Alcoa’nın Türkiye’de kabul gördüğüne dikkat çeken Alcoa Türkiye ve Balkanlar Müdürü Abdullah Aydın, yıllar içerisinde yaptıkları çalışmaların meyvelerini aldıklarını söyledi. Ürünleri anlatırken daha rahat ettiklerine işaret eden “Müşterimiz Alcoa’nın avantajını daha iyi anlamaya başladı. Alüminyum sadece görsel değil, verimli, çevreci, güvenli, ekonomik bir ürün olduğunu anlamaya başladılar. Geleceğin  ürünü olarak ön plana çıkıyor” şeklinde konuştu.

“Müşteri hafifliği çok seviyor” diyen Aydın,  bir alüminyum jantın iki çelikten daha hafif geldiğini söyledi. Jant sayesinde  yüzde 2’ye varan oranında yakıt tasarrufu sağlandığına dikkat çeken Aydın, jantın imajının da müşteriye değer kattığını ifade etti.

Aydın: “Alcoa ile verimlilik ve emniyet güvence altında”

Fuarda sergilenen araçların çok büyük bir çoğunluğunun Alcoa jantları ile sergilendiğini belirten Abdullah Aydın, Alcoa’nın dünyadaki liderliğini Türkiye’de de gösterdiğini dile getirdi.

Bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sunulan LvL ONE, fuarın öne çıkan ürünü olacak. Ürünün özellikleri şunlar: “Çelikten beş kat daha güçlüdür; böylece daha az zarar görür ve onarım süresi daha kısa. Yüzde 47’ye kadar daha hafiftir; böylece taşıma kapasitesi artar, çalışma sıcaklıkları daha düşük olur ve önemli yakıt ve maliyet tasarrufları sağlıyor. Brushed modellerine göre daha pürüzsüz ve daha parlak bir yüzeye sahip. Dura-Bright® EVO Wheels siyah ve yeşil Alcoa: Daha hızlı, daha kolay bakımının yanı sıra dövme Alcoa jantlarının avantajları arasında şunları sıralayabiliriz: Daha fazla yük kapasitesi için daha hafif, dövme dayanıklılığı, 5 yıl garanti, Ağırlık tasarrufu sayesinde daha az yakıt tüketimi, Daha iyi ısı transferi sayesinde daha uzun lastik ve fren ömrü, çevre dostu.”

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR