Ana Sayfa Manşet Atek Lift Yeni Liftlerini IAA’da Sergiledi

Atek Lift Yeni Liftlerini IAA’da Sergiledi

2018 yılının ilk aylarındaki düzenlenen Lansman gecesinde, yeni hidrolik lift serilerini ve yeni alüminyum kapak tasarımının  tanıtımını Türk müşterilerine gerçekleştiren Atek Lift,  yeni modellerini IAA’da sergiledi.

Fuarda görüştüğümüz Atek Lift Genel Müdür Yardımcısı Peker Keser, son olarak ürün gamlarına 3.5 t araçlar için hafif tip 750 kg kapasiteli, panelvanlar için 500 kg ve heavy duty 2000 kg kapasiteli ürünlerin eklendiğinden bahsetti.

Keser, her sene geliştirdikleri farklı boyut ve modellerdeki ticari araç liftleri ile müşterileri tarafından olduğu kadar Avrupalı rakipleri tarafından da merakla takip edildiklerini söyledi.

Yükleme ve hidrolik ekipmanlardaki deneyimlerinin sonucu olarak forklift devi Jungheinrich ile yollarının kesiştiğini ve lojistik bölgelerdeki avantajlı durumlarıyla Alman markanın İstanbul Avrupa yakası bayiliğini aldıklarını söyleyen Keser, lojistik müşterilerine de çok daha kapsamlı ürün ve hizmet sunduklarını açıkladı.

AR-GE departmanlarında Avrupa standartlarına uygun olarak üretim yaptıklarını müşteri beklentilerini ve taleplerini iyi okuduklarını sözlerine ekleyen Keser, Türkiye’nin ilk ve tek robot kaynaklı alüminyumkapak üreticisi olarak bu alandaki boşluğu doldurduklarını da sözlerine ekledi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam