Ana Sayfa Üstyapı Avusturya’da İtfaiye Araçları İhalesini Magirus Kazandı

Avusturya’da İtfaiye Araçları İhalesini Magirus Kazandı

Avusturya’da-İtfaiye-Araçları-İhalesini-Magirus-Kazandı
CNH Endüstriyel N.V.’nin alt markası olan Magirus, Avusturya Federal İhale Kurumu’nun (BBG) düzenlediği büyük ölçekli bir ihaleyi kazandı. İhalenin sonucu, markanın Avusturya’daki yerel şirketi olan Magirus Lohr’u 7,5 tona kadar olan hafif itfaiye araçlarının temininde önümüzdeki üç yıl, 16 ton – 26 ton arasındaki ağır itfaiye araçlarının temininde ise önümüzdeki beş yıl sorumlu hale getiriyor.

Magirus Lohr’un ihaleyi kazanmasındaki en büyük etkenler güvenilirlik, çekici satın alma maliyeti ve yüksek kalitede malzemeler olarak ifade edilirken bu anlaşma Magirus Lohr’un beş yıl içinde 150 milyon Euro’ya kadar hacimde satış yapmasını güvence altına alıyor.

BBG’nin ihalesi standart araçlar için belirli fiyatlar ortaya koyuyor ve Avusturya’daki itfaiyelerin BBG’nin online uygulamasıyla satın alınmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra istendiği takdirde araçlarda ihtiyaçlara yönelik özelleştirmeler de yapılabiliyor. İtfaiye araçlarında önde gelen firmalardan olan Magirus, itfaiye kamyonları, merdivenleri, kurtarma ve donanım araçları ile pompalar sağlıyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...