Ana Sayfa Güncel Haberler Boytrans Bir Kez Daha Serin Treyleri Seçti

Boytrans Bir Kez Daha Serin Treyleri Seçti

Boytrans Bir Kez Daha Serin Treyleri Seçti

Boydak Holding A.Ş. bünyesinde lojistik hizmetleri sunan Boytrans Lojistik, 20 adet Serin Marka Optima Treyleri düzenlenen törenle filosuna kattı.

Bünyesinde İstikbal, Bellona, Mondi, Deco, İstikbal Regina Mutfak, Hukla, HES Kablo gibi markaları barındıran Boydak Holding’in lojistik ve akaryakıt faaliyetlerini yürüten Boytrans Lojistik, Serin Treyler’in merkez fabrikasında düzenlenen törenle 20 adet Optima Treyleri teslim alarak filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Törene Boytrans Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akdağ, Boytrans Lojistik Genel Müdürü Kenan Kızılkaya katılırken Serin Treyler A.Ş. adına Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin katıldı.

Törende söz alarak doğru ve zamanında yapılan yatırımların önemini vurgulayan Boytrans Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akdağ, “ kaliteli ve etkin bir hizmet sunmak istiyorsanız, yatırımlar yaparken alacağınız araç kalitesinin ve satış sonrası hizmetlerinin de kaliteli olması gerektiği kanaatindeyim. Biz tercihlerimizde bu iki unsura çok önem veriyoruz. Bunun içinde yatırımlarımızda genelde Serin ile çalışıyoruz” dedi.

Boytrans Lojistik Genel Müdürü Kenan Kızılkaya ise şunları söyledi: “Boytrans Lojistik olarak yaklaşık 1996 yılından bu güne Boydak Holding A.Ş. bünyesinde, holdingin lojistik ve akaryakıt faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bizim en öncül hedefimiz müşterilerimize isteklerini zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim edebilmektir. Bütün çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı bu ilke doğrultusunda yapmaktayız.Bugün burada teslim almış olduğumuz 20 adet Optima Treyler ile kalitemizi bir kat daha artıracağımıza inanıyorum, Çünkü Serin’in araç kalitesinden eminiz. Kendileriyle bir çok yatırımımızda iş birliğinde olduk ve bu durumdan çok memnunuz.”

Serin: “Kayseri’ye teslimatlarımız aralıksız devam ediyor”

Kayseri’nin lojistik sektöründe öncü ve güçlü firmaları ile iş birliğine imza atmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Serin Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin ise Yeni Optima treylerlerde çevre, yük güvenliği, paslanmazlık, kalite, hafiflik, sağlam taban, hacim ve çoklu spanzet noktaları gibi pek çok özelliğin yer aldığı kaydetti. Bu özelliklerin hem firmalara kazanç ve kaliteli hizmet, hem de kullanıcısına rahat kullanım sağladığını aktaran Serin, “Şubat ayı içerisinde Kayseri’ye yaptığımız 40 lık ve 20 lik filo satışlarımız, 2014 yılı için tenteli araç kategorisinde hedeflemiş olduğumuz adetlere ulaşacağımızın bir göstergesi olmuştur. Boytrans Lojistik gibi köklü bir firma ile iş birliğimiz eskilere dayanmaktadır. Kendileri ile çalışmaktan çok memnunuz. Eminiz ki bu işbirliğimiz uzun soluklu olacaktır. Yapmış olduğumuz bu teslimat ile filolarına katmış oldukları 20 adetlik Optima Treylerimizin hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR