Ana Sayfa Üstyapı Meiller’den Yüngül İnşaat’a 14 Adet Kamyon Üstü Damper

Meiller’den Yüngül İnşaat’a 14 Adet Kamyon Üstü Damper

Meiller’den Yüngül İnşaat’a 14 Adet Kamyon Üstü Damper

Türkiye’de üretim yapan Meiller, son olarak yol inşaatı konusundaki uzman firma, Ankara merkezli  Yüngül İnşaat’a 14 adet kamyon üstü damper teslim etti.

2008 yılında Adapazarı’nda faaliyete geçirdiği fabrika ile yurtiçi ve yurtdışına üretim yapan Meiller, Türkiye genelinde 11 yetkili satıcı ve servis ile hizmet veriyor.

Meiller, sunduğu yüksek kalite, sağlamlık ve güvenlik donanımları ile sektörde özel bir yere sahip. Treyler ve kamyon üstü ekipman olrak üretim ve satışlarına devam eden  Son olarak, yol inşaatları konusunda uzman firma Yüngül İnşaat, 14 adetlik kamyon üstü Meiller damperi bünyesine ekleyerek filosunu genişletti. Ankara merkezli Yüngül İnşaat’ın tercih ettiği 25 metreküp hacimli kamyon üstü damper her türlü malzeme nakliyesi için elverişliliği ile dikkat çekiyor.

Meiller’in kamyon üstü damper modeli taş, kaya, hafriyat gibi ağır malzemelerin taşımacılığına uygun sağlam yapısının yanında asfalt finişeri gibi serimli malzemelerin boşaltımında da işlevsel yapısıyla öne çıkıyor. Meiller damper, yol inşaatlarındaki hafriyat ve dolgu malzemelerinin yanısıra asfaltlama işlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

14 adet kamyon üstü Meiller’i teslim alan Yüngül İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yüngül, 2013 yılında aldıkları 8 adet Meiller’den çok memnun olduklarını belirterek “Sektörümüzde yüksek kaliteli imajıyla birlikte anılan Meiller, tercihimizde önemli rol oynadı. Geçen yıl aldığımız Meiller damperlerin sunduğu verim, bu yılki 14 adetlik siparişimizi beraberinde getirdi. Yaptığımız araştırmalar sonucunda, kriterlerimizi tam anlamıyla karşılayan Meiller’de karar kıldık“ dedi.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...