Ana SayfaTreylerBRF Treyler 20 Kapılı Frigorifik Treylerini Sergiledi

BRF Treyler 20 Kapılı Frigorifik Treylerini Sergiledi

BRF Treyler 20 Kapılı Frigorifik Treylerini Sergiledi

BRF Treyler, IAA fuarına 20 kapılı frigorifik treyleri ile katıldı. BRF Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Ramazan, IAA fuarına ikinci defa katılmanın yanı sıra Türkiye’de ilk defa üretilen çok farklı bir aracı sergilemenin gurunu yaşadıklarını ifade etti.

Sektörde farklılık yaratan araçlar üretmeye devam ettiklerini belirten Ramazan, şunları söyledi: “Geçtiğimiz mayıs ayında Türkiye’de bir ilke imza atarak kayar perdeli frigorifik treyleri ürettik, yükleme ve boşaltmada büyük kolaylıklar sağlayan araç, 0 C °  ile  +18 C ° arasında soğuk taşınması gereken ürünler için tasarlandı, 20 kapılı frigorifik treyleri ise aynı konsept  ile  -25 dereceye  kadar donmuş ürünlerin de taşınabilmesi için tasarlandı. Aracın sağ ve sol tarafı ardışık 9 adet sandviç panel kapıdan üretildi böylelikle aracın her bölümüne basit ve hızlı erişim sağlandı, örneğin en öndeki yükü indirilmesi  için öndeki yüklerin boşaltılmasına ihtiyaç yok  ayrıca aracın yan taraftan tümüyle açıldığından  hızlı bir biçimde yükleme/boşaltma olanağı da sunmakta. Boş ağırlık dışında standart frigo ile aynı teknik özellikler sahip kapılı frigo 900 kg daha ağır, araç  soğutucu ünite hariç 8200 kg dır.”

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Tırsan, Patent Kategorisinin 4’üncü Kez Şampiyonu Oldu

Tırsan, 2023 TAYSAD Ödülleri Patent kategorisinde 1’incilik ödülünün sahibi oldu. Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam eden Tırsan, En Çok Patent Tescili Alan Üyeler kategorisinin 4’üncü...