Ana SayfaTreylerSertel Lojistik’e 8 Adet Güven Damper Silobas

Sertel Lojistik’e 8 Adet Güven Damper Silobas

Sertel Lojistik’e 8 Adet Güven Damper Silobas

Silobas ve beton mikseri  ve ürün gruplarında uzmanlaşan Güven, önemli şirketlere yaptığı teslimatlarına devam ediyor.

Güven, Türkiye’nin  büyük lojistik hizmet sağlayıcılarından  Sertel Lojistik  firmasına 8 adet   40 metreküp Damper Silobas filo teslimatını İskenderun’daki fabrikasında gerçekleştirdi.

İskenderun ‘da faaliyet gösteren fabrikada yapılan   teslimat töreninde konuşan Güven Genel Müdür Yardımcısı  Metin Kirmit,  Sertel Lojistik ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti ve yeni siparişlerin devamının geleceğini de sözlerine ekledi.

Güven’in ürettiği 40 metreküp Damper Silobasları kireç nakliyesinde kullanacaklarını belirten Sertel Lojistik yetkilileri; “ Güven dünya çapında bir marka, bizler de bu markayı kullandığımız için çok mutluyuz. Yükümüzü güvenle taşıyacağımızı biliyoruz ” ifadesinde bulundular.

2016 yılının gayet verimli geçtiğini ve iş yükü anlamında artan siparişleri karşılamak için yeni yatırımlar yapılması hususunda araç filosunu güçlendirdiklerini belirten Sertel Lojistik yetkilileri, Güven’in kalitesini bildiklerini ve zamanında teslim, ürünün sağlamlığı, hafifliği, kalitesi gibi öncelikli konularda taviz vermediği  için Güven markasıyla çalışmayı seçtiklerini vurguladılar.

Güven Genel Yardımcısı Metin Kirmit, damper silobas taşımacılığının ülkemizde giderek yaygınlaştığını ve bu konuda uzman olan markalarının müşterilerine ürünün kullanım rahatlığı, sağlamlığı ve hafifliği konusunda kolaylık sağladığını ifade etti.  Kirmit, boşaltılması güç olan mikro granüllü malzemeler, kireç, kalsit, silis kumu, mermer tozu gibi malzemelerin yanı sıra gıda taşımacılığına yönelik un, buğday, irmik ve nişasta gibi malzemelerinde damperli silobaslarda kolaylıkla taşınabildiğini ifade etti.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...