Ana SayfaTreylerBulung Logistics Yine Tırsan’ı Tercih Etti

Bulung Logistics Yine Tırsan’ı Tercih Etti

Avusturya merkezli Bulung Logistics, son yatırımında filosuna Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçları ekledi, yeni yatırımıyla birlikte firmanın filosundaki Tırsan araç sayısı 200’e ulaştı.

Tırsan, Adapazarı Fabrikasında, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Tırsan’ın Bulung Logistics’e gerçekleştirdiği teslimat törenine; Bulung Logistics Genel Müdürü Savaş Kasap, Filo Tır Yönetim Müdürü Ergün Gengönül ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Orkun Demir katıldı.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Bulung Logistics Genel Müdürü Savaş Kasap, “Firmamız hızlı ve güvenilir şekilde Türkiye’den ve Avrupa’dan kara taşımacılığı ve intermodal taşımacılık hizmeti vermektedir. Lojistik faaliyetlerimizin çevresel etkisini en aza indirmek için hem demiryolunda hem de karayolunda yalnızca Euro-6 normlu araçlar kullanarak çevreye duyarlı taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. Tırsan, yıllardır yurt dışı ve yurtiçi tüm operasyonlarımızda müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet vermek adına herzaman tek tercihimiz oldu. Gerek ürünlerinin başarılı performansı, gerekse her koşulda firmamıza sağlamış olduğu hızlı satış sonrası hizmetleri ile Tırsan’a her zaman güvenimiz tam. Tırsan ile yıllardır devam eden başarılı ve güçlü iş birliğimizin ileriki yıllarda da artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Kasap sözlerine şu şekilde devam etti, “Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlarının sahip olduğu “Lastik Taşıma Sertifikası” sayesinde müşterilerimiz, lastik taşımacılığı da yapabilmektedir. Ayrıca araçta bulunan tren yükleme opsiyonu ile, treylerler intermodal taşımacılığa da uygundur. Öte yandan araç, farklı çekicilerle de kullanım olanağı sağlayan çok fonksiyonlu süspansiyon özelliğine de sahiptir. Bu özelliği sayesinde ter tip çekici modeli ile taşıma yapabiliyoruz bu da firmamız için büyük avantaj” açıklamalarında bulundu.

Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Orkun Demir de teslimat töreninde bir konuşma yaparak, “Teslimatını yaptığımız Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçlarımız, her türlü çekici modelinde kullanılabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz operasyonel işlerinde daha esnek ve daha hızlı hareket edebilecektir. Öte yandan müşterimiz, filosuna yeni eklediği Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler ile rekabet gücünü daha da artıracaktır. Müşterimizin, tercihini yine Tırsan kalitesinden yana kullanmasından dolayı mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Taşkala Lojistik Filosuna 5 Adet MAN Çekici Kattı

Gaziantep merkezli Taşkala Lojistik 2024 araç yatırımı kapsamında filosunu 5 adet MAN TGX 18.520 çekici ile güçlendirdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’de 2024 yılı...