Reklamspot_img
Ana SayfaTaşımacılık / LojistikTicari Araçlar logitrans Fuarı’nda

Ticari Araçlar logitrans Fuarı’nda

Transport ve lojistik alanında Avrasya Bölgesi’nin tek ve en büyük fuarı olan Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı 15. kez açılıyor. 16-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Yenikapı’da bulunan Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan logitrans, Eko Fuarcılık ve Messe München ortaklığı olan EKO MMI Fuarcılık tarafından yapılıyor.

“Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden taşımacılık ve lojistik şirketleri fuarımızda yer alıyor,” diyen EKO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Ekin Seren Ünsaç, “Bu yıl logitrans Fuarı’na ilgi çok büyük oldu.” diyerek şöyle devam etti:

EKO Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Ekin Seren Ünsaç

“Taşımacılık ve lojistik sektörünün en önemli markaları hızla yerini aldı. Kapalı alanlar büyük ölçüde tükendi. Ancak fuarımızın truck&trailer konsepti içinde yer alan çekici, kamyon ve treylerler için açık alanlarda sergileme yapma olanağı bulunuyor. Sergilenen ürünlerin boyutları itibariyle daha büyük stand alanlarına gereksinimi bulunan ticari araç endüstrisinin bu gereksinimini dikkate alan yönetimimiz, açık alanlarda daha ekonomik bir katılım seçeneği üretti. logitrans Fuarı kapsamındaki truck&trailer, TAİD ve TREDER üyeleri başta olmak üzere bağımsız katılım sağlamak isteyen ticari araçlar endüstrisinin seçkin temsilcilerini müşterileri ile buluşturacak olan en önemli fırsattır.”


Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı

“Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı”, EKO MMI Fuarcılık Ltd. Şti tarafından 16-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 15. kez düzenlenecektir. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü oluşturan logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içermektedir.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...