Ana Sayfa Üstyapı Ecofrigo’dan Yeni Double Deck Kamyon Kasası

Ecofrigo’dan Yeni Double Deck Kamyon Kasası

Reklam

Ecofrigo’dan Yeni Double Deck Kamyon KasasıÜretime başladığı tarihten itibaren, yeni ürünleriyle büyüyen Ecofrigo ürettiği yeni double deck kamyon kasası teslimatlarına başladı.

İç ve dış yüzeyde sac kullanılarak kendine has detaylarıyla Türkiye’ de ilk kez sac yüzeye uygulanan Double Deck raylar ile sağlam, hafif ve estetik bir üretim teknolojisi kullanan Ecofrigo, üretimini yaptığı bu yeni üründen Sarp Lojistik firmasında sözleşme imzalayan 10 araç sahibine teslimatlara başladı.

Çelik iskelet veya karkas bir yapı gerektirmeyen bu sistemde paneller arasına poliüretan sıvı olarak enjeksiyon yapılıyor. Bu şekilde rakiplerine göre kullanıcısına yüzde 10 daha fazla istiap haddi kazandırıyor.

İlk teslimatını Kasım ayı ortasında gerçekleştiren Ecofrigo, Ankara’daki üretim tesislerinde frigorifik kasa, kancalı et kasası, insüle kuru yük kasaları ve frigorifik treyler üretimi yapıyor.

Ecofrigo Double Deck frigorifik kasa:

İç net 59 m³ yükleme hacmi.

(21×2) 42 Palet yükleme alanı.

Yekpare özel sertleştirilmiş ithal alüminyum zemin kaplaması.

-30 ºC soğutmaya kadar uygun mükemmel izolasyon.

Rakiplerine göre %10 daha fazla yük taşıma kapasitesi.

İthal, lazer kesimli Double Deck raylar.

Poliüretan dolgu yoğunluğu 50 Kg/m³.

Ecofrigo Kasalı Mitsubishi Canter Comvex’te Sergilendi

ecofrigo-2

Bu yıl üretilmeye başlamasının 50. yılını kutlayan Mitsubishi Fuso Canter yeni 6,5 tonluk modeli B65L, B75 Duonic ve B75L modelleri ile fuarda yerini aldı. Pazarın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Mitsubishi Fuso B65L, 4,12 ton taşıma kapasitesi ile özellikle hacimli yük taşıyan gıda, mobilya, kargo vb. dağıtıcıların gözdesi olacak. Mitsubishi Fuso B75 Duonic 4 metreküp vakumlu yol süpürme tertibatlı üstyapı ile donatıldı.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR