Ana Sayfa Üstyapı Edscha Türkiye Satış Müdürü Burak Bacın

Edscha Türkiye Satış Müdürü Burak Bacın

2014 IAA fuarında konsept olarak tanıtılan ve o günden bugüne geliştirilmesine devam edilen CS Hybrid modelimiz artık bitmiş olarak Edscha standında sergileniyor. Araç üzerindeki son geliştirme ve iyileştirmelerin ardından müşterilerimizin artık yeni jenerasyon ürünlere geçişlerini tamamlanıyor olacak.

Bu ürünle Edscha, olarak kayar çatının üzerinde yürüdüğü alüminyum ray sisteminin yapısını tamamen değiştirerek daha hafif hale getirdik ve maliyet ve ağırlık avantajlarını arttırdık. Birçok ürün grubundaki ortak parçaları bu ürüne aktararak hem bizim için hem de müşterilerimiz için bir avantaj sağlıyoruz. Geçen IAA fuarında tanıttığımız damper çatı ürünümüzde de geliştirmeler yaparak son hali verildi. Daha öce manüel çalışan sistemimiz artık tamamen elektrikli olarak çalışıyor. Ayrıca mobil bir uygulama ile cep telefonundan uzaktan açma kapama yapılabiliyor. Sürücü bu şekilde aracından inmeden damperin çatısını çalıştırabiliyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...