Ana SayfaÜstyapıEdscha Türkiye Satış Müdürü Burak Bacın

Edscha Türkiye Satış Müdürü Burak Bacın

2014 IAA fuarında konsept olarak tanıtılan ve o günden bugüne geliştirilmesine devam edilen CS Hybrid modelimiz artık bitmiş olarak Edscha standında sergileniyor. Araç üzerindeki son geliştirme ve iyileştirmelerin ardından müşterilerimizin artık yeni jenerasyon ürünlere geçişlerini tamamlanıyor olacak.

Bu ürünle Edscha, olarak kayar çatının üzerinde yürüdüğü alüminyum ray sisteminin yapısını tamamen değiştirerek daha hafif hale getirdik ve maliyet ve ağırlık avantajlarını arttırdık. Birçok ürün grubundaki ortak parçaları bu ürüne aktararak hem bizim için hem de müşterilerimiz için bir avantaj sağlıyoruz. Geçen IAA fuarında tanıttığımız damper çatı ürünümüzde de geliştirmeler yaparak son hali verildi. Daha öce manüel çalışan sistemimiz artık tamamen elektrikli olarak çalışıyor. Ayrıca mobil bir uygulama ile cep telefonundan uzaktan açma kapama yapılabiliyor. Sürücü bu şekilde aracından inmeden damperin çatısını çalıştırabiliyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Otokar, Atlas Kamyon Ailesine İki Yeni Model Ekledi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas kamyon ailesine 2 yeni üye ekledi. 8,5 ve 12 tonluk modellerin ardından 11 ve 15 tonluk yeni araçlarla büyüyen...