Ana Sayfa Üstyapı Edscha Türkiye Satış Müdürü Burak Bacın

Edscha Türkiye Satış Müdürü Burak Bacın

2014 IAA fuarında konsept olarak tanıtılan ve o günden bugüne geliştirilmesine devam edilen CS Hybrid modelimiz artık bitmiş olarak Edscha standında sergileniyor. Araç üzerindeki son geliştirme ve iyileştirmelerin ardından müşterilerimizin artık yeni jenerasyon ürünlere geçişlerini tamamlanıyor olacak.

Bu ürünle Edscha, olarak kayar çatının üzerinde yürüdüğü alüminyum ray sisteminin yapısını tamamen değiştirerek daha hafif hale getirdik ve maliyet ve ağırlık avantajlarını arttırdık. Birçok ürün grubundaki ortak parçaları bu ürüne aktararak hem bizim için hem de müşterilerimiz için bir avantaj sağlıyoruz. Geçen IAA fuarında tanıttığımız damper çatı ürünümüzde de geliştirmeler yaparak son hali verildi. Daha öce manüel çalışan sistemimiz artık tamamen elektrikli olarak çalışıyor. Ayrıca mobil bir uygulama ile cep telefonundan uzaktan açma kapama yapılabiliyor. Sürücü bu şekilde aracından inmeden damperin çatısını çalıştırabiliyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

IVECO Otomotiv’den 21 Adet Daily Teslimatı

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından IVECO Otomotiv satışını gerçekleştirdiği 21 adet Daily 35C16 4100WB kamyoneti teslim etti.
Reklam
Reklam