Ana Sayfa Ticari Araçlar Ford Cargo Özel Servis Kampanyası

Ford Cargo Özel Servis Kampanyası

Ford Cargo Özel Servis Kampanyası

Ford Trucks yetkili servislerinde harcadıkça daha çok indirim kazanacak olan Ford Cargo sahipleri, yüzde 30’a varan indirimlerden yararlanabilecek.

Türkiye’nin lider otomotiv şirketi Ford Otosan, Ford Trucks yetkili servislerinde işlem yaptıran tüm model ve yaştaki Ford Cargo araç sahiplerine “harcadıkça kazandıran” yepyeni bir kampanya başlattı. Yılsonuna kadar geçerli olan kampanya ile Ford Trucks yetkili servislerinde bakım onarım işlemleri yaptıran ve yol yardım hizmeti alan Ford Cargo sahipleri, yüksek oranlı indirimlerden yararlanacak. Ayrıca, orijinal yedek parça kullanımıyla üretici standartlarına uygun olarak aracını koruyarak ömrünü uzatacak ve aracın 2.el değerinin düşmemesini de sağlamış olacak.

Ford Cargo sahipleri, Ford Trucks servislerinden yaptıkları orijinal yedek parça alımlarında belirlenen oranlara göre indirim kazanabilecek,  Ford Trucks servislerine her girişinde avantaj elde ederek toplam harcamalarına göre yüzde 30’a varan indirimlerden yararlanacak ve  yıl içerisinde harcadıkça daha çok kazanmaya devam edecek.

Ford Trucks Ulusal Fotoğraf Yarışması Başvuruları 10 Ekim’de Bitiyor

Ford Trucks Sanat Atölyesi’nin, Coşkun Aral danışmanlığında bu yıl üçüncü defa düzenlediği  “Kamyoncunun Hayatı/Yollar Sizin Gözünüzle Daha Çekilir Olsun” fotoğraf yarışması, tüm amatör ve profesyonel yarışmacılara açık olarak düzenleniyor. Yarışmaya başvurular 10 Ekim 2014’e kadar devam ediyor.

Tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıları kamyoncuların hayatına daha yakından bakmaya davet eden yarışmaya, www.fordtruckssanatatolyesi.com internet sitesi üzerinden katılım gerçekleştirilebiliyor.

Fotomuhabiri ve belgesel yapımcısı Coşkun Aral danışmanlığında, profesyonel fotoğrafçı ve akademisyenlerden oluşan seçici kurulun yaptığı değerlendirmelerin ardından kazananlar, 22 Ekim 2014 tarihinde www.ford.com.tr ve www.fordtruckssanatatolyesi.com adreslerinden duyurulacak.

Yarışmada birinci seçilen eser 5.000 TL, ikinci 3.000 TL, üçüncü ise 2.000 TL ödül kazanacak. Mansiyon, Jüri Özel Ödülü ve Ford Trucks Özel Ödülü’ne layık bulunan eserlerin sahipleri ise 1.000’er TL ile ödüllendirilecek. Performans Ödülü’nün kazananı 500 TL ödül kazanırken yarışmada satın alınan fotoğraflara da 300 TL telif ödenecek. 

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR