Ana Sayfa Treyler Gündüzler Turizm Nakliyat Kässbohrer İle Low-Bed Filosu Kurdu

Gündüzler Turizm Nakliyat Kässbohrer İle Low-Bed Filosu Kurdu

Gündüzler Turizm Nakliyat Kässbohrer İle Low-Bed Filosu Kurdu

Kässbohrer, Gündüzler Turizm Nakliyat’a 10 adet araçtan oluşan low-bed filo teslimatı gerçekleştirdi.

2002 yılından bu yana Tırsan bünyesinde yer alan Kässbohrer tarafından Gündüzler Turizm Nakliyat’a, Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende beşi 5, beşi ise 4 dingilli toplam 10 adet uzayabilir Kässbohrer K.SLA5 ve K.SLA4 low-bed araç teslim edildi. Tırsan Düzce bayisi Hasmer Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat törenine,  Gündüzler Turizm Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Gündüz, Tırsan Bayi Koordinatörü Aydın Temel, Hasmer Otomotiv Kamyon Satış Sorumlusu Burak Ödül ve Hasmer Otomotiv Tırsan Satış Temsilcisi Ahmet Aykut Turhan katıldı.

Gündüzler Turizm Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Gündüz teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Platform yüksekliği 325 mm olan Kässbohrer low-bedler gabariye uygun taşıma yapmamıza olanak sağlarken emniyeti de artırıyor. 6 metreye kadar uzayabilen özel tasarımlı şasi farklı ebatlardaki ağır yüklerimizi güvenle ve kolayca taşımamızı sağlıyor. Tırsan’ın servis kalitesi ise seçimimizde belirleyici olan en önemli faktörlerden,” ifadelerini kullandı.

Kässbohrer uzayabilir low-bed serisi, K.SLA, 3 ile 5 arasında değişen dingil sayısı ile ağır yük taşımacılığında güvenlik sunarken, hidrolik dümenleme sistemine sahip K.SLH serisi Kässbohrer low-bed’ler ise sekiz dingile kadar ulaşan tasarımlarıyla 130 tona kadar kapasitelerle en etkin manevra kabiliyetine sahiptirler.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...