Ana Sayfa Manşet Tırsan Teslimatları Aralıksız Devam Ediyor

Tırsan Teslimatları Aralıksız Devam Ediyor

Wallenborn’a 25 Adet Talson
2014 yılında özellikle döviz kurlarındaki belirsizlik yüzünden iç piyasada yaşanan durgunluğa rağmen yaptığı teslimatlara devam eden Tırsan Treyler, farklı modellerde ağırlığını ortaya koyuyor. Türkiye’deki liderlik pozisyonunu güçlendiren Tırsan, Avrupa’daki gerçekleştirdiği yüksek adetli teslimatlarla da küresel iddiasını ortaya koyuyor.

Wallenborn’a 25 Adet Talson

Tırsan’ın ilk kez Comvex 2013 fuarında lansmanını yaptığı FNA sınıfı ATP sertifikalı Talson kutu aracının hava kargo taşımacılığının önde gelen firmalarına satışı artarak devam ediyor. Hava kargo taşımacılığında Avrupa’nın en yenilikçi firmalarından biri olan Wallenborn’a 25 adet FNA sınıfı ATP sertifikalı Talson kutu araç teslimatı gerçekleştirildi.

1920 yılından bu yana Avrupa’da hizmet kalitesi ve marka güvenilirliği ile kendini ispatlamış olan Wallenborn firmasının tercihi TIRSAN’ın Talson markası ile ürettiği Hava Kargo taşımacılığına uygun Talson FNA Kutu aracı oldu. FNA Sınıfı ATP sertifikalı Talson, 0° ; +12° aralığındaki ısı kontrollü taşımacılık için uygun, özel tasarımı hafif izolasyonlu panelleri ve 100 metreküp hacim özellikleri ile gıda, ilaç, çiçek ve hava kargo taşımacılığında güvenli çözümler sunuyor. Talson özel kutu tasarımı ve hava kargo taşımacılığında kullanılan roller taban ile Avrupa’da FNA sınıfı ATP sertifikası alabilen ilk firma. Rakiplerine göre 1.500 kg hafifliği sayesinde daha fazla yük taşıma imkanı sunan Talson FNA, yüksüz taşımalarda da yakıt tasarrufu sağlıyor. 30 yıldır hava kargo alanında uzmanlaşan Talson müşteri ihtiyaçlarına uygun geniş ürün gamıyla kargo taşımacılığının yoğun olduğu Almanya ve Hollanda’da Talson markası pazar lideri.

Akar Lojistik’e Büyük Teslimat

Akar Lojistik’e Büyük Teslimat
Akar Lojistik 50 adetlik Tırsan Brandalı Maxima semi-treyler siparişinin ilk 25 adetini Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tırsan bayisi Gelecek Otomotiv- Erzurum şubesi tarafından satışı gerçekleştirilen treylerlerin teslimat töreni Akar Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sarısu, Genel Müdürü Yasemin Genç, Tırsan Treyler A.Ş. Satış ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve Gelecek Otomotiv-Erzurum Satış Müdürü Menderes Çetin’in katılımı ile gerçekleşti.

Akar Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sarısu, gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı “Şu anda filomuzda 100 adet Tırsan treyler bulunmaktadır. Tırsan ile iş birliği içerisinde olmaktan çok memnunuz. Tırsan markasını tercih etmemizdeki en önemli neden, markaya duyduğumuz güven, araçların kalitesi, 2. el değerinin yüksekliği ve Tırsan Treyler’in geniş servis ağına sahip olmasıdır. Gelecek Otomotiv ile sürdürdüğümüz güvenilir iş ilişkimiz de satın alma kararımızda önemli pay sahibidir”’ dedi.

1994 yılında kurulan ve merkezi Kocaeli-Çayırova da bulunan Akar Lojistik’in Iğdır ve İran’da şubeleri bulunuyor. Ayrıca İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, İtalya ve Almanya’da da acenta ve ofisleri ile uluslararası lojistik hizmeti veriyor. Firma yurtiçi ve yurtdışında express servis hizmeti, parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı ve proje taşımacılığı gibi pek çok farklı alanda karayolu, demiryolu ve denizyolu ile lojistik hizmeti sunuyor.

Mega Trans Uluslararası Nakliyat Kässbohrer 5 dingilli uzayabilir low-bed semi- treyler’ini Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tören Mega Trans Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Özbey, DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu ve Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Mustafa Kurtuluş’un katılımı ile gerçekleşti.

Mega Trans’a Low-Bed Teslimatı

Mega Trans’a Low-Bed Teslimatı

Mega Trans Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Özbey, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada “Kässbohrer low-bedleri tercih etmemizdeki en önemli neden, 2013 yılında aldığımız Kässbohrer low-bed‘den çok memnun kalmamızdır. Araçların sağlamlığı ve kalitesi sayesinde ağır yüklemelerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Buna ek olarak DAF-TIRSAN Otomotiv’in  uzman kadrosu ile satış sonrasında vermiş olduğu çözüm odaklı hizmetleri ve geniş servis ağına sahip olması da bizim için büyük avantaj olmaktadır” dedi.

Murat Ağır Nakliyat‘a Kässbohrer Low-Bed Teslimatı

Murat Ağır Nakliyat‘A Kässbohrer Low-Bed Teslimatı

Murat Ağır Nakliyat 2 adet Kässbohrer 5 dingilli uzayabilir low-bed semi-treyler’ini Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tören Murat Ağır Nakliyat Teslimat Yetkilisi Abdülmüttalip Özdemir ve Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Mustafa Kurtuluş’un katılımı ile gerçekleşti.

Murat Ağır Nakliyat Teslimat Yetkilisi Abdülmüttalip Özdemir, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada “Kässbohrer low-bedleri tercih etmemizdeki en önemli neden, araçların sağlamlığı sayesinde ağır yüklemelerimizi güvenli bir şekilde taşıyabilmemiz, Kässbohrer markasının geniş ürün gamına sahip olması ve marka güvenirliğidir. Özellikle DAF-TIRSAN Otomotiv’in  satış sonrası ve geniş servis ağına sahip olması ve  kaliteli hizmetleri ile  sergilediği müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunması da öncelikli tercih sebeplerimizdendir” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam