Ana Sayfa Manşet Kässbohrer Yeni Low-Bed Ürün Grubunu Almanya’da Tanıttı

Kässbohrer Yeni Low-Bed Ürün Grubunu Almanya’da Tanıttı

Kässbohrer-Yeni-Low-Bed

Tırsan’ın markalarından Kässbohrer low-bed ürün gamının Avrupa lansmanı 20 Şubat 2014 Perşembe günü Tırsan’ın Almanya’da bulunan fabrikasında yapılan organizasyon ile gerçekleştirildi.

Almanya’nın  ihracat ve intermodal lojistik yollarının kesişim noktasında, stratejik konuma sahip Goch’da bulunan fabrikada yapılan lansman, Avrupa’da sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirmesi nedeniyle de ayrı bir öneme sahip oldu.

Organizasyonda Türkiye tanıtımı Comvex 2013 fuarında gerçekleştirilen Kässbohrer hidrolik dümenlenebilir low-bed ve low-loader ürün gruplarından 6 Dingilli Hidrolik Dümenlenebilir Low-bed K.SLH 6 ve 3 Dingilli Hidrolik Dümenlenebilir Low-loader K.SLL 3 ve K.SLL 2’nin tanıtımı yapıldı.

Sektörü Buluşturan Ürün Lansmanı

Geniş katılım ile gerçekleşen lansmana Goch Belediye Başkan Yardımcısı Gabriele Theissen ve eski Goch Belediye Başkanı Rudolph Lange gibi resmi protokolün yanı sıra ağır yük taşımacılığı sektörünü temsilen ESTA Genel Sekreteri Wim Richie, BSK Genel Müdürü Wolfgang Draaf ve VSL Genel Sekreteri Bernhard Philips katıldı. Kässbohrer Avrupa bayi ağının, tedarikçi firmaların üst düzey yöneticilerinin ve Kässbohrer müşterilerinin yoğun katılım gösterdiği program Asperden Karnaval Komitesinin gösterisi ile tamamlandı.

Goch Belediye Başkan Yardımcısı Gabriele Theissen törende yaptığı konuşmada global bir üretici güç olan Kässbohrer’in ürün lansmanı için Almanya’da Goch’daki fabrikasını tercih etmesinin oldukça anlamlı olduğunu vurguladı.

TIRSAN Treyler A.Ş. İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi İffet Türken ise tüm sektörde siparişlerin yüzde 80 oranında düştüğü dönemde Kässbohrer’in Avrupa’nın dördüncü büyük üreticisi olmayı 2013 yılı sonu itibariyle başardığını belirtti.

2018’de 20 Bin Adetlik Üretim Hedefi

2018 yılı stratejik hedefi olarak açıklanan 20 bin  adetlik global üretim hedefini gerçekleştirmek yolunda yeni low-bed ürün grubu önemli bir kilometre taşı olarak görülmektedir.

Yeni uzayabilir low-bed serisi, 8 dingile kadar farklı dingil seçenekleri ve 130 ton taşıma kapasitesi ile;  uzayabilir low-loader serisi ise 4 dingile kadar seçenekleri ve 96 tona kadar taşıma kapasitesi ile low-bed ürün grubundaki stratejik büyümeyi göstermektedir.

K.SLH 6 Kässbohrer 6 Dingilli Hidrolik Dümenlenebilir Low-bed

Kässbohrer’in uzayabilir hidrolik dümenlenebilir 6 dingilli low-bed semi-treyleri K.SLH 6, 106 ton taşıma kapasitesi ile tüm ağır yük taşımaları için tercih edilmektedir. Hidrolik dümenlenebilir dingilleri ve uzaktan kumanda edilebilme özelliği ile K.SLH maksimum manevra kabiliyeti ve zor yol ve çalışma koşullarında esnek çalışma avantajı sunmaktadır. 34 tonluk deveboynu taşıma kapasitesi ve 15.2 metreye kadar uzayabilme özelliği sayesinde K.SLH 6’yı en zorlu ağır yük taşımaları için mükemmel tercihtir.

K.SLL 3 Kässbohrer 3 Dingilli Low-loader

Kässbohrer 3 dingil low-loader K.SLL 3 yerden yüksekliği 400 mm  ve yüksekliği 3.600 mm’ye kadar olan ağır yüklerin en güvenli şeklide taşınmasını sağlar. K.SLL 3 önden yükleme seçeneği sunarken, civatalı deveboynu sayesinde yükleme operasyonunu kısa sürede tamamlar. Özel mühendisliği ve donanımları ile en zorlu koşullarda dahi yükleme ve boşaltma operasyonlarını minimum manevra ile gerçekleştirir. 5.200 mm uzayabilme özelliğine sahiptir. K.SLL 3 ağır yüklerin ve anormal boyutlu yüklerin güvenle taşınmasını sağlar.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR