Ana Sayfa Manşet Kögel 80 Yaşında

Kögel 80 Yaşında

Kögel 80 Yaşında

Alman treyler üreticisi Kögel, 80 yaşına girdiği 2014 yılını, çalışanları ve müşterileriyle kutlayacağı farklı organizasyonlarla geçirecek.

1934 yılında kurulan Kögel, modern treyler çözümlerinin ve hem ulusal hem de uluslararası olarak karayolu nakliyesinin gelişmesinde özel bir yere sahip.

1961 yılında tamamen plastikten üretilen frigorifik treyler, 1965’te destek ayaklı demonte platform, 1966’da yuvarlak alümünyum damper üstyapısı, 1974 yılında patentli merkezi akslı damper treyler, 1982 yılında hafifletilmiş yarı römork, 2001 yılında katodik daldırma boya kaplama tesisi gibi treyler sektöründeki ilklere imza atan Kögel

“Bizim sektörümüzde gelenek, deneyim ve yeterlilikten daha önemli bir şey yoktur” diyen Kögel CEO’su Thomas Heckel, şunları söyledi: “Kögel’de geleneği, bugünü ve geleceği  olağanüstü bir şekilde kombine ediyoruz. Geçmişimiz 80’inci yıldönümümüzle temsil ediliyor. Müşteri odaklı ürün optimizasyonumuz, stratejik ortaklığımız ve terzi usulü gelişimlerimiz bizi geleceğe götürüyor.”

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam