Ana Sayfa Manşet Wabco Telematik Markası Transics International’ı Satın Aldı

Wabco Telematik Markası Transics International’ı Satın Aldı

Reklam

WABCO-acquires-Transics_Press-Photo

Şubat ayında yapılan bir açıklamayla ticari araç sektörünün dünya devi tedarikçilerinden WABCO Holdings Inc.’nin, Avrupalı filo yönetim çözümleri şirketlerinden Bekçikalı Transics International NV’yi aldığı duyuruldu.

Wabco Başkanı ve CEO’su Jacques Esculier, yaptığı açıklamada şirketlerinin filo yönetim çözümlerini  ticari araç operatörlerine küresel olarak genişletme stratejilerine devam ettiklerini söyledi. Transics International’ı satın almalarıyla birlikte Wabco’nun ticari araç sistemlerini ve güvenlik ve verimlilik sunan sektör lideri Transics’in filo yönetim çözümleriyle birlikte daha güçlü bir şekilde kombine edeceklerini aktaran Esculier, iki güçlü markanın taşımacılara daha fazla avantaj sunacağını kaydetti.

Transics International,yük taşıma filolarına, çekicilerini treylerlerini, sürücü ve yüklerini daha etkin bir şekilde yönetilmesini sağlayan çözümler geliştiriyor. Avrupa çapında bin 300 taşımacılık şirketine ve 85 bin araca hizmet veren şirket operasyonel maliyetlerin de düşürülmesini sağlıyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR