Ana Sayfa Güncel Haberler Krone Teslimatlarla 2014’e Hızlı Giriş Yaptı

Krone Teslimatlarla 2014’e Hızlı Giriş Yaptı

Meysen-Gıda-Lojistik-Teslimatı

Krone, Ocak ayında Meysen Gıda Lojistik ve Doktor Uluslararası Taşımacılık A.Ş.’ye Cool Liner ve Profi Liner 55 modellerinden olmak üzere toplam 14 adetlik teslimat gerçekleştirdi.

Türkiye pazarına sunulduğu ilk günden bu yana taşımacılık sektörünün önemli markası Krone, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Gıda taşımacılığında hijyen ve verimliliğe verdiği önemle dikkat çeken Krone, Mersin merkezli Meysen Gıda Lojistik’e 11 adet Cool Liner teslimatı gerçekleştirdi. Ayrıca Doktor Uluslararası Taşımacılık’a gerçekleştirilen 3 adet Profi Liner 55 teslimatı ile de bu firma ilk kez “Krone” markasıyla buluşturuldu.

Meysen Gıda Lojistik’in sahipleri Arif Can Akçil ve Cem Hallaç, Krone Cool Liner modellerini tercih etmelerinde en önemli etkenin “kalite” olduğunu belirttiler.  Krone’nin alışılagelen sağlamlığının firmalarına katma değer sağladığına da dikkat çeken Akçil ve Hallaç “Düşük İşletme maliyeti ve uzun kullanım ömrüne sahip Krone Cool Liner en üst düzeyde soğutma performansı gerektiren uygulamalarda bile enerji tasarrufu sağlıyor. Bu durumda taşıdığımız yükü güvenli, sağlıklı ve verimli bir şekilde ulaştırmak mümkün oluyor. Krone’nin farklı yükler için geliştirdiği pratik çözümler de bizlere büyük kolaylık sağlıyor.” diye konuştu.

İlk kez Krone markasını filosuna katan Doktor Uluslararası Taşımacılık A.Ş.’nin sahibi Murat Bolat ise, markanın tercih edilmesinden sonraki hızlı teslimat sürecine dikkat çekiyor.  3 adet Krone Profi Liner 55 ile filosunu güçlendirdiklerini kaydeden Bolat, servis kalitesinin üst düzeyde olduğunu da dile getirerek “Satış öncesinden başlayarak satışın gerçekleşmesine kadar geçen sürede Krone markasının temsilcilerinin gösterdiği yakın ilgi tercihimizde önemli bir etken oldu. Firma olarak sürekli yatırım halindeyiz ve büyümeye devam edeceğiz. Krone tercihlerimizde ilk sırayı almaya devam edecektir” dedi.

Doktor-Uluslararası-Taşımacılık-A.Ş

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR