Ana Sayfa Manşet Günaydın Nakliyat’a 40 Adet Serin Treyler

Günaydın Nakliyat’a 40 Adet Serin Treyler

Reklam

Günaydın Nakliyat’a 40 Adet Serin Treyler

Mobilya taşımacılığı sektörünün öncü firmalarından Günaydın Uluslararası Nakliyat, Serin ile 40 adetlik Optima Treyler yatırımına imza atarak filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Merkezi Kayseri’de bulunan ve Avrupa ülkelerine mobilya taşımacılığında uzmanlaşan Günaydın Uluslararası Nakliyat, 2014 yılına hızlı bir giriş yaparak Serin Treyler ile 40 adetlik Optima Treyler yatırımına imza attı. Bu işbirliği sayesinde Günaydın Nakliyat filosundaki araç sayısını 110 çıkarttı.

20 Adetlik Teslimat Yapıldı

40 adetlik yatırımın 20 adetlik ilk partisini Konya’daki Serin Treyler merkez fabrikasında düzenlenen törenle teslim alan ve 2014’ün kendileri için bir yatırım yılı olacağını vurgulayan Günaydın Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Günaydın, “2014 yılındaki yatırım planlarımız hazır. Bu yıl bizim için yatırım yılı olacak. İlk yatırımımız olan 40 adet araç yatırımında yine Serin Treyleri tercih ettik. Çünkü bize göre kaliteli taşımacılık kaliteli araçlarla yapılır. Filomuzdaki optima araçlarımızın geneli Serin markasını taşıyor. Bu araçlarından çok memnunuz ve bunun için tercihimiz her zaman Serin’den yana olmuştur” dedi.

Maliyetleri Düşüren Kaliteli Araçlar Tercih Ediliyor

Tüm ürünlerin kendi segmentlerinde müşteriler tarafından tercih sebebi olması için estetik ve kalitenin bir arada olması gerektiğini vurgulayan Serin Treyler Genel Müdürü Recep Serin ise şunları söyledi: “Sektördeki tüm ürün gruplarındaki araçların kullanıcısına yük güvenliğin yanı sıra, akaryakıtın en önemli gider olduğu günümüzde, nakliyecilerin maliyetlerini düşürebilecek şekilde tasarlanması ve kaliteli bir ürün olması gerektiği inancındayız. Bu yüzden biz de tüm araçlarımızda olduğu gibi optima treylerimizde de bu özelliklerin hepsini kapsayacak şekilde estektik bir tasarım ve kaliteli bir ürünü müşterilerimizin tercihine sunduk. Kaliteye önem veren Günaydın Nakliyat yetkililerinin de bizi tercih etmelerinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR