Ana Sayfa Treyler Güven “2015 En İyi Tedarikçisi” Ödülünü DYO’ya Verdi

Güven “2015 En İyi Tedarikçisi” Ödülünü DYO’ya Verdi

Güven “2015 En İyi Tedarikçisi” Ödülünü DYO’ya Verdi

Birlikte çalıştığı tedarikçilere yönelik ödül vermeyi gelenek haline getiren Güven Makina,  “2015 En İyi Tedarikçi” ödülünü DYO’ya verdi.

1996 yılından beri üretim yaparak bu alanda Türkiye’nin köklü treyler ve üstyapı imalatçılarından biri olan Güven’in  “2015 En İyi Tedarikçi’ ödülü DYO’nun oldu. Güven’in İskenderun fabrikasında  gerçekleşen  ödül töreninde DYO Genel  Müdürü Serdar Oran ödülü  Güven Makina Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit’ten aldı.

DYO’nun Genel Müdürü Serdar Oran, Güven ile uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayalı işbirliklerinin yanı sıra bu ödülü almanın kendilerini gururlandırdığını ifade etti. Birlikte çalıştıkları firmalarla uzun soluklu çalışmayı bir felsefe haline getirdiklerinin altını çizen Oran, her iki tarafa da maksimum verim sağlayacak çalışmalara önümüzdeki yıllarda da devam edeceklerinin altını çizdi. DYO Genel Müdürü Serdar Oran: “Böylelikle yurtdışına boya satışını direkt değil de dolaylı olarak gerçekleştiriyoruz, bu konuda da Güven desteğine fazlasıyla ihtiyaç duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Kirmit: “Beklentilerimize en yakın firma DYO”

İhtiyaçlarına özel boya ürünlerini sunmasının yanı sıra satış sonrası destek ağı ile de fark yarattığını söyledikleri DYO ile uzun yıllardır birlikte çalıştıklarını aktaran Güven Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit, DYO’dan Epoxy astar, macun, tiner ,son kat boya ve komponentlerini temin ederek silobas, damper ve trans mikser boyamada kullandıklarını ve  DYO’yu  iş ortağı gibi  gördüklerini belirtti.

Kirmit: “Güven olarak, nakliye sektöründeki eğilimleri ve müşteri beklentilerini yakından takip ediyoruz. Sürekli yenilik ve müşteri talebine uyan esnek üretim bandımız sayesinde Türkiye’de kendi alanımızda liderliğimizi koruyoruz. Tedarik süresi, fiyat ve kalite anlamında bizim beklentilerimize en yakın tedarikçi firma olarak kendi alanının lideri DYO’yu görüyoruz. DYO’dan tedarik ettiğimiz özel boya ve komponentler sayesinde de ürettiğimiz ürünlerin hem görsel açıdan hem de uzun ömürlü olması bakımından markayı tercih ediyoruz. DYO’nun satış sonrası teknik destek ekibiyle de yakın ilişkiler içinde olmamız bizim için önem arz ediyor. Bu sebeple ‘en iyi tedarikçi’ ödülümüzün sahibi DYO olmuştur” şeklinde konuştu.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR