Ana Sayfa Treyler Güven Canbek Nakliyat’a Yedi Silobas Teslimatı Yaptı

Güven Canbek Nakliyat’a Yedi Silobas Teslimatı Yaptı

Güven  Canbek Nakliyat’a Yedi Silobas Teslimatı Yaptı

Yurt içindeki teslimatlarını hız kesmeden sürdüren Güven Makina, 2015 yılının ilk silobas teslimatını, Ankaralı taşımacılık şirketi Önder Canbek Nakliyat’a gerçekleştirdi. Teslimat töreni  Güven’in İskenderun’daki fabrikasında gerçekleşti.

Güven Makina atıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit, bu teslimatı gerçekleştirdiklerinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Önder Canbek  için üretilen  7 adet silobasın 30 metreküp ve Docol 1000 DP çelik malzemeden olduğunu ve boş ağırlığın da 5 bin 900 kilogram geldiğini ifade eden Kirmit, kaliteden asla ödün vermediklerini müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilen ve terzi usulü imalat yapabilen bir firma olduklarını da söyledi. İleriki günlerde teslim edilen bu silobaslardan başka yeni siparişlerinin olacağını da belirten Kirmit, silobas üretiminde uzman olarak anılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...