Reklamspot_img
Ana SayfaÜstyapıGüven’in ”En İyi Tedarikçi 2016” Ödülünü Brisa Aldı

Güven’in ”En İyi Tedarikçi 2016” Ödülünü Brisa Aldı

Güven’in ”En İyi Tedarikçi 2016” Ödülünü Brisa Aldı

BRİSA ,uzun yıllardır güçlü bir iş birliği gerçekleştirdiği GÜVEN  tarafından ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’ne layık görüldü. Her yıl iş ortakları arasından “En İyi Tedarikçi Ödülü”nü belirleyen Güven, BRİSA’nın kalite, müşteri memnuniyeti ve Ar-Ge alanında sunduğu katma değeri ödüllendirdi.

Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik sektörü lideri BRİSA, 40 yıla yakın deneyimiyle treyler ve üstyapı makineleri üreten Güven tarafından ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’ne layık görüldü. Güven’in İskenderun fabrikasındaki ödül töreni, Güven Genel Müdürü Cemil Kirmit, Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit, İmalat Müdürü Mak. Yük. Müh. Mehmet Kirmit ve Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay’ın katılımıyla gerçekleşti.

Ödül töreninde konuşma yapan Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay, müşterilerinin lastik seçimlerinde ilk tercih olma hedefiyle çalıştıklarına ve bu doğrultuda güçlü ve uzun soluklu iş ortaklıkları kurduklarını dile getirdi. Gürçay; “Brisa, 30 yıla yaklaşan deneyimiyle başarılı bir sanayi şirketinden müşterilerine değer katan bir inovasyon şirketine dönüşme yolunda hızla ilerliyor. Bu doğrultuda kaliteli ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizin hedeflerine katkı sağlayacak şekilde kendi ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz hizmetlerimizle de iş ortaklarımıza beklentilerinin ötesinde bir değer sunuyoruz. Bu doğrultuda Güven tarafından layık görüldüğümüz “En İyi Tedarikçi” ödülü de bu anlayışımızın ve başarımızın önemli bir göstergesi. İş birliğimizin uzun yıllar daha güçlenerek devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Güven adına konuşan Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit ise düşüncelerini şöyle ifade etti, “Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Güven 2016 En İyi Tedarikçi Ödülünü, ürünlerini kullanmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Brisa’ya veriyoruz. Güven, yaklaşık 20 yıldır Brisa’nın ürettiği lastikleri kullanarak, dünyanın birçok ülkesine silobas, damper, transmikser ve treyler ürünlerini ihraç ediyor” dedi.

Kirmit sözlerine, “Biz bu ödülü aslında, BRİSA’nın tartışılmaz ürün kalitesine, sağlamlığına, lojistik ihtiyaçlarımızın eş zamanlı olarak karşılanmasına ve de kendilerinden aldığımız koşulsuz AR-GE desteğine veriyoruz” diyerek devam etti.

GÜVEN, En İyi Tedarikçi Ödülü’nü her yıl memnuniyet, yenilikçilik ve verimlilik kriterleri doğrultusunda belirliyor. 1977 yılında, İskenderun’da kurulan şirket 4 kıtada 52 ülkeye ürünlerini ihraç ediyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...