Reklamspot_img
Ana SayfaTicari AraçlarTruckMarket Merkez Tesisi İstanbul’da Hizmete Girdi

TruckMarket Merkez Tesisi İstanbul’da Hizmete Girdi

TruckMarket Merkez Tesisi İstanbul’da Hizmete Girdi

Ford Trucks’ın 2. el ağır ticari araçların güvenli alım satımı için geçen yıl tanıtımını yaptığı TruckMarket, Ford Trucks bayileri ve müşterilerinin de katılımıyla özel bir açık arttırma organizasyonuyla birlikte törenle açıldı.

2. el ağır ticari pazarının yoğun olduğu İstanbul Sancaktepe’de açılışı yapılan TruckMarket satış merkezi , tüm marka ve model araçlara ekspertiz hizmeti, test sürüşü imkanı, anlaşmalı finans kuruluşlarınca hazırlanabilen kredi olanakları ve hızlı teslimat hizmetlerini tek bir çatı altında sağlıyor.

Ford Trucks’ın kendi satış noktası olarak ilk TruckMarket olma özelliğini taşıyan yeni satış noktası, ağır ticari araçlarda 2. El alım ve satımda müşterilerine kurumsal bir tesis olarak hizmet verecek. 10 bin metrekarelik bir alanda açılan, 300 araç kapasiteli TruckMarket’te müşteriler araçları görerek ve test ederek alabilme şansına sahip olacak.

Açılışta bir konuşma yapan Ford Otosan Kamyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kınay şunları söyledi, “2015 yılında TruckMarket üzerinden işlerimizi yürütme kararı aldık. Adetler artıkça ikinci el yapılanması merkezimizi Sancaktepe’de açmaya karar verdik. İnanıyoruz ki, bu merkezimiz ile işlerimizi daha profesyonelce yürüteceğiz ve satışlarımızı artıracağız” dedi.

Ford Trucks 2.El Operasyonları Yöneticisi Murat Bakış ise yaptığı konuşmada 2. elde en yaygın bayi ve servis ağına sahip olan TruckMarket’in bir önceki yıla göre yüzde 40 büyüdüğünü ifade etti. 2015 yılında toplam 800 adet olan alım-satım rakamının, 2016 yılı sonunda 1.100 adeti aşması ve 140 Milyon TL finansal büyüklüğe ulaşması hedeflendiğini aktaran Bakış, şunları söyledi: “Ford Trucks 4S plaza standartlarında hizmet verilmesi, her markadan araç alım ve satım yapılması; test sürüşü, karekodlu araç tanıma sistemi, ekspertiz, garanti, kiralama, finans gibi olanaklar sunulması TruckMarket’ı rakiplerinden bir adım daha öne çıkarıyor.”

Truckmarket’ten Kampanya; 120.000 TL 24 Ay Yüzde 0 Faiz

TruckMarket müşterileri Sancaktepe satış merkezinde test sürüşü yapabilecek ve çayını kahvesini içerken hızlıca kredi onayını alarak satış işlemlerini tamamlatabilecekler. Ekim ayında devreye alınan 120.000 TL, 24 Ay, yüzde 0 faiz kampanyasıyla TruckMarket müşterilerini davet ediyor.

Ayrıca sektörde ilk defa uygulanan araç tanıma sistemi sayesinde müşteriler, sahada bulunan araçların önünde yapıştırılan etiketlerdeki karekodları cep telefonlarından okutarak 1-2 sn içinde araç hakkında tüm bilgilere ulaşabilecek.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...