Ana SayfaManşetGüven’in Geleneksel Tedarikçi Ödülü BPW’ye Verildi

Güven’in Geleneksel Tedarikçi Ödülü BPW’ye Verildi

Her yıl iş ortakları arasından “En İyi Tedarikçi Ödülü”nü belirleyen Güven, BPW’nin kalite, müşteri memnuniyeti ve Ar-Ge alanında sunduğu katma değeri ödüllendirdi.

40 yıla yakın deneyimiyle treyler ve üstyapı ekipmanları üreten Güven, geleneksel hale getirdiği ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’nü dünya treyler aks devi BPW’ye verdi. Güven’in İskenderun fabrikasındaki ödül törenine, Güven Genel Müdürü Cemil Kirmit, Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit, İmalat Müdürü Mak. Yük. Müh. Mehmet Kirmit ve BPW Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Akbaş ve BPW Türkiye Sorumlusu Auni Mahnert’in katıldılar.

Ödül töreninde konuşma yapan BPW Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Akbaş, müşterilerinin aks seçimlerinde ilk tercih olma hedefiyle çalıştıklarına ve bu doğrultuda güçlü ve uzun soluklu iş ortaklıkları kurduklarını dile getirerek şunları söyledi: “BPW, 120 yıla yaklaşan deneyimiyle başarılı bir sanayi şirketinden müşterilerine değer katan bir inovasyon şirketine dönüşme yolunda hızla ilerliyor. Bu doğrultuda kaliteli ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizin hedeflerine katkı sağlayacak şekilde kendi ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz hizmetlerimizle de iş ortaklarımıza beklentilerinin ötesinde bir değer sunuyoruz. Bu doğrultuda Güven tarafından layık görüldüğümüz “En İyi Tedarikçi” ödülü de bu anlayışımızın ve başarımızın önemli bir göstergesi.

İşbirliklerinin devam etmesini istediklerini kaydeden Akbaş, şu bilgileri verdi.  “BPW, dünya çapında 7 bin çalışanı ile yılda 500 bin adetten fazla 5,5 ton üstü ağır hizmet aks üretimi ve satışı gerçekleştiriyor. BPW, Türkiye pazarında 30 yılı aşkındır faaliyet gösteriyor ve bünyesinde Hestal, Ermax, idem Telematics, HBN Teknik, Yolpar A.Ş.  gibi markaları da bulunduruyor.”

Güven adına konuşan Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit ise şunları söyledi:  “Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz GÜVEN 2017 En İyi Tedarikçi Ödülünü, ürünlerini kullanmaktan büyük mutluluk duyduğumuz BPW’ye veriyoruz. GÜVEN, yaklaşık 20 yıldır BPW’nin ürettiği dingilleri kullanarak, dünyanın birçok ülkesine silobas, damper ve treyler ürünlerini ihraç ediyor.”

Kirmit, bu ödülü, BPW’nin ürün kalitesine, sağlamlığına, lojistik ihtiyaçlarının eş zamanlı olarak karşılanmasına ve aldıkları AR-GE desteğine verdiklerini açıkladı.

Güven Makina, En İyi Tedarikçi Ödülü’nü her yıl memnuniyet, yenilikçilik ve verimlilik kriterleri doğrultusunda belirliyor. 1977 yılında, İskenderun’da kurulan şirket 4 kıtada 52 ülkeye ürünlerini ihraç ediyor.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...