Ana SayfaÜstyapıİlk GDP Sertifikalı Üniteler Ulusoy Logistics’te

İlk GDP Sertifikalı Üniteler Ulusoy Logistics’te

İlk GDP Sertifikalı Üniteler Ulusoy Logistics’te
Ürünlerinin taşımacılığını Alican Ulusoy’a ait Ulusoy Logistics ile gerçekleştiren firmalar, aynı zamanda Doğuş Otomotiv tarafından sağlanan Thermo King TracKing uygulaması sayesinde taşıma standartlarını Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat izleyebilecekler.

Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding satın alma müdürü Rıdvan Kanbak, Thermo King GDP sertifikalı SLXe-300 treyler ünitelerini kendi tesislerinde, Doğuş Otomotiv Thermo King Satış Müdürü Suna Türk ve Satış Yöneticisi Çağlar Bircan’dan teslim aldı.

Transorient İlaç Taşımasında Coldcube’ü Seçti

Biyolojik materyal, ilaç, tıbbi malzeme ve cihazların ithalatı ile gümrükleme ve dağıtımını gerçekleştiren Transorient, satın aldığı Thermo King ColdCube üniteleri sayesinde GDP yönetmeliğine uygun taşımacılık yapıyor.

Transorient Yönetici Ortağı Can Pakyürek, Türkiye genelinde ve dünya çapında 24-48 saat içerisinde kapıdan kapıya ısı kontrollü hassas taşımalar gerçekleştirdiklerini belirterek Coldcube kullanımından olumlu geri dönüşler aldıklarını vurguladı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Otokar, Atlas Kamyon Ailesine İki Yeni Model Ekledi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Atlas kamyon ailesine 2 yeni üye ekledi. 8,5 ve 12 tonluk modellerin ardından 11 ve 15 tonluk yeni araçlarla büyüyen...