Ana Sayfa Manşet Tırsan’dan Treylere 5 Yıl Garanti

Tırsan’dan Treylere 5 Yıl Garanti

Tırsan’dan Treylere 5 Yıl Garanti

Tırsan, sadece Türkiye’de değil dünyada da bir ilk olarak treylerde 5 yıla varan garanti uygulamasını başlattı.

Tenteli/perdeli, alüminyum ve paslanmaz tanker,  alüminyum silobas, konteyner şasi, platform, standart ve hidrolik low-bed, frigo ve kutu tipi treyler ürün gruplarında 5 yıla varan garanti uygulamasını başlatan Tırsan, mevcut 2 yıl garantinin üzerine +1 veya +3 yıl garantiyi opsiyon listesine aldı.

Tırsan, Mart ayından başlayarak üç ay boyunca tenteli/perdeli, açık kasa, konteyner taşıyıcı ve frigo ürün gruplarında +3 yıl garanti opsiyonu seçildiğinde toplam 5 yıllık garantiyi ücretsiz olarak sunuyor.

Tırsan Finans’ın mart ayına özel kampanyasıyla seçilen ürün gruplarında 60 aya varan vade seçenekleri sunan Tırsan, Türkiye taşımacılık sektörünün yeni yatırımlarına destek sağlamayı da hedefliyor.

Tırsan’ın devrim niteliğindeki yeniliğini tanıtmak için, Kavacık Asia Princess Otel’de 2 Mart Çarşamba günü düzenlenen basın toplantısında konuşan Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tırsan olarak 1977 yılından bu yana Türkiye treyler sektörünün ülkemiz taşımacılığına yaraşır bir şekilde ilerlemesi için çalışıyoruz. Tırsan’ın yolculuğu Türkiye taşımacılık sektörünün hikayesidir. Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezini kurarak kendi patentli teknolojilerimizi geliştirdik. Gelişmenin ancak hep beraber olacağına inanarak, ülkenin geleceğine inanarak ürünlerimizi sürekli olarak geliştirdik. Şimdi ulaştığımız noktada Tırsan sadece üretim teknolojileriyle değil, sunduğu satış sonrası hizmetlerle, finansman desteğiyle de Türkiye’nin lider treyler üreticisidir” açıklamasını yaptı.

Nuhoğlu, “Taşımacımızın alın teriyle yaptığı yatırımı korumak, maliyetlerini en aza çekerek önünü görmesini sağlamak, araçlarımızın toplam sahip olma maliyetini düşürmek için, ürünlerimizde 5 yıl garanti ve 5 yıla kadar vade uygulamasını başlattık. Tırsan kullanıcısı bundan böyle sadece Türkiye’de değil, Avrupa’nın 23 ülkesinde, Rusya’da, hatta isterse Güney Kore’de bile yetkin servislerimizin bakım ve onarım hizmetlerinden 5 yıla varan süreyle faydalanabilecek. Bu uygulamanın araçların ikinci el değerini artıracağına, araçlarını yenilemek istediğinde taşımacımızın finansman bulmasında destek olacağına, dolayısıyla ciddi bir katma değer yaratacağına inanıyoruz” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...