Ana Sayfa Ticari Araçlar İtalyan Devi Iveco 40. Yaşını Kutluyor

İtalyan Devi Iveco 40. Yaşını Kutluyor

İtalyan Devi Iveco 40. Yaşını Kutluyor
Dünyanın en büyük ticari araç markalarından biri olan Iveco, 40. Yaşını kutluyor. Bu amaçla “40 Yıllık Iveco, 150 Yıllık Deneyim” sloganını ve bir kamyonun ana hatlarını içeren özel bir logo hazırlandı.

CNH Endüstriyel’in bir markası ve yatırım malları sektöründe Avrupa, Çin, Avustralya, Arjantin, Brezilya ve Afrika’daki üretim tesisleri ve 160’tan fazla ülkede ofisleriyleriyle faaliyet gösteren Iveco 40. Yılını kutluyor.

Iveco, 150 yıldan uzun süredir endüstriyel araç yapımı ve tasarımında deneyime sahip beş markanın (Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic ve OM) oluşturduğu birlik ile 1975 yılında pazara girdi. Satın almalar, ortaklıklar ve uluslararası ortak girişimlerle Iveco bugün ulaşım konusunda dünyadaki ana oyunculardan biri oldu.

Tarih boyunca Iveco, uluslararası pozitif tanınırlık sağlarken birçok ödül aldı, bunlar arasında 1992’de Eurocargo, 1993’te EuroTech ve 2013’te Stralis için “Uluslararası Yılın Kamyonu” ödülü dikkat çekiyor. Ek olarak Yeni Daily de son olarak “2015 Uluslararası Yılın Van’ı” ödülünü aldı.

Iveco Güney Kore Açıldı 

Bir CNH Endüstriyel markası olan Iveco, Güney Kore pazarına geniş ticarî araç yelpazesi ve yepyeni ofisi CNH Industrial Korea LLC ile doğrudan girdi. Resmi açılışa Iveco Türkiye’den Iveco Güney Doğu Asya Genel Müdürü olarak atanan Koray K. Kurşunoğlu da katıldı.

Iveco, oldukça talepkâr ve umut vadeden Güney Kore kamyon pazarına yeni bir ofis ve tüm Euro VI modelleri ile eksiksiz çözümler sunan servisleriyle doğrudan giriyor. Gwangju’daki Iveco tesislerinde gerçekleşen basın konferansında ağır ticarî araç olarak Stralis Hi-Way, on-road, off-road kamyon olarak Trakker ve orta ağırlıktaki Eurocargo resmi olarak tanıtıldı.

Tesisin resmî açılışı ve ürün yelpazesinin tanıtımı, bayi toplantısı ve müşterilere açık bir basın toplantısı ile yapıldı. Her iki etkinlik de bugün Iveco’nun ülkenin güney batısındaki Gwangju tesislerinde gerçekleşti. Iveco Güney Doğu Asya Genel Müdürü Koray K. Kurşunoğlu ve Iveco Kore Başkanı JS Choi Iveco’nun vizyon ve pazara giriş stratejisini anlattılar.

Koray Kurşunoğlu yaptığı açıklamada “Pazarla doğrudan bir bağlantı kurarak bölgedeki hızlı araç artışından kaynaklı yükselen talebi karşılayabilecek bir pozisyondayız. Güney Kore’nin talepkar filo ve ulaşım operatörlerinin Iveco’nun güvenilir ve verimli Euro VI araçlarını iyi karşılayacağına eminiz. Pazara 8 yeni modelle giriyoruz ve Iveco takımı pazardaki talep değişikliklerine ve talepteki kaymalara yanıt vermeye hazır: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için endüstride mevcut olan en büyük araç yelpazesine güvenebiliriz” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR