Ana Sayfa Güncel Haberler Lojistik Ödülleri Kurumsal Başvuru Süresi Uzatıldı

Lojistik Ödülleri Kurumsal Başvuru Süresi Uzatıldı

Lojistik Ödülleri Kurumsal Başvuru Süresi Uzatıldı

Sonuçları yıllık performans verilerine göre belirlenen ve kategorileri Ulaştırma Bakanlığı belgeleri ile sivil toplum kuruluşu üyeliklerine göre oluşturulan Lojistik Ödülleri yarışmasında, kurumsal adaylık için son başvuru süresinin firmalardan gelen talep üzerine 6 Kasım 2015 mesai saati sonuna kadar uzatıldığı açıklandı.

Atlas Lojistik Ödülleri Organizasyon Komitesi yetkilileri; kurumsal kategoride C2 başta olmak üzere L1, L2, R1, R2, N2, M2, P2 belgesi ile faaliyet gösteren tüm taşımacıların aday olabileceğini belirterek, başvuruların toplam 15 dalda devam ettiğini bildiren bir açıklama yaptılar. Komite yetkilileri yaptıkları açıklama ile lojistik sektöründeki tüm firmaları www.lojistikodulleri.com sitesinden başvuru yaparak yarışmaya katılmaya davet ettiler.

6. Lojistik Ödülleri’nin diğer kulvarını oluşturan internet oylama sistemiyle gerçekleştirilen online yarışmada da heyecan oylamanın sona ereceği 6 Kasım 2015 mesai saati sonuna kadar sürecek.

Atlas Lojistik Ödülleri Hakkında

Bu yıl 6’ncısı düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri, 15 dalda firma ve sektör profesyonellerine verilmektedir. Lojistik Ödülleri 2015 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Tüm başvuru işlemleri ücretsizdir.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR