Ana Sayfa Güncel Haberler Iveco, Ödüllü Yeni Daily’i Çin Pazarına Sunuyor

Iveco, Ödüllü Yeni Daily’i Çin Pazarına Sunuyor

Iveco, Ödüllü Yeni Daily’i Çin Pazarına Sunuyor
Iveco, gerçekleşen basın konferansında Yeni Daily’i ulusal medyaya, bazı önde gelen müşterilere ve bayilere tanıttı. Yeni Daily, Çin pazarında şasi kabin (tek ve yolcu kabinli) ve panel van olmak üzere birkaç farklı versiyonla yer alacak. Araçların homologasyon ve 3C sertifikaları tamamlanarak satışlara başlandığı ifade ediliyor. Bu araçları ileriki aylarda 8 ileri otomatik vites barındıran ve konforla birlikte yakıt tasarrufu sağlayan Yeni Daily Hi-Matic izleyecek.

Iveco Çin başkanı Luca Biagini basın toplantısında yaptığı açıklamada “Çin’de sunduğumuz ürün gamını ülkenin artan ulaşım ihtiyaçlarına göre tüm hafif, orta ve ağır araçları sunarak genişletmek ve zenginleştirmek istiyoruz. Hafif ticaride Yeni Daily’nin pazarın ihtiyaçlarına göre harika bir seçenek olduğuna eminiz. Hatta 2014 yılında Guangzhou Uluslararası Ticarî Araç Fuarında Yeni Daily’i sunduğumuzda ziyaretçilerin oldukça ilgisini çekmiş ve sektörden harika geribildirimler almıştık” dedi.

Yeni Daily, Suzzara, İtalya’da üretilen bu araç ailesinin üçüncü nesli. Parçalarının yüzde 80’i yeniden tasarlanarak gelenek ve yeniliğin harika bir kombinasyonunu oluştururken konfor, çok yönlülük ve sürüş rahatlığı konusunda çıtayı yükseltiyor. Daily’nin karakteristik özellikleri sektörden aldığı çeşitli ödüllerle takdir edildi. Bunlar arasında 65. Hannover Uluslararası Otomobil Fuarında sektöre kazandırdığı standartlar, verimlilik ve sürdürülebilirlik özellikleriyle kazanılan “2015 Yılın Vanı” ödülü de var. Uluslararası Yılın Vanı Jüri Başkanı Jarlath Sweeney yaptığı açıklamada “En büyük çekişmenin yaşandığı bu yılda Iveco Daily, ticarî araçlar konusunda Avrupa ve Rusya’dan en iyi yayıncıların yer aldığı 23 üyeli jürinin birinci tercihi oldu” ifadesini kullanmıştı.

Son olarak Almanya’da kurye ve hızlı teslimat sektöründen 25 uzman Iveco Daily’e “Best KEP Transporter 2015” ve Daily Hi-Matic vitese de “Yenilikçilik Ödülü”nü layık gördü.

Atak Gümrükleme’ye 10 Adet Euro 6 Stralis Çekici

Atak Gümrükleme’ye 10 Adet Euro 6 Stralis Çekici
Iveco’nun Mersin’deki yetkili satıcısı Kılıçlar Otomotiv, Atak Gümrükleme Nakliyat’a 10 adet Stralis çekici teslimatı gerçekleştirdi.  Satışı yapılan Stralis çekiciler bölgede ilk Euro 6 motora sahip 480 HP araç olma özelliği taşıyor.

Kılıçlar Otomotiv’in Mersin Showroom’unda gerçekleştirilen 10 adet aracın teslim edildiği törende konuşma yapan Atak Gümrükleme yönetim kurulu başkanı Hamit Ekerer 1996 yılından bu yana Iveco marka araç kullandıklarını,      tercihlerinde aracın ekonomisi, konforu ve Iveco’nun bölgedeki servislerinin olduğunu ifade etti. Tenteli ve Frigorifik araçlar ile başta  İtalya olmak üzere Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Irak pazarında çalıştıklarını söyledi.

Törende konuşma yapan Iveco ağır vasıta satış bölge müdürü Murat Aydoğan bölgede yapılan ilk Euro 6 araç teslimatında öncü olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek Euro6 araçlarda HI-e SCR sisteminin daha az yakıt tüketimi ile  yüksek performans sağladıklarını ve kullanıcıya üstün güvenlik, komfor gibi avantajlar sağladığını beyan etti. Tören sonunda  Kılıçlar Otomotiv yönetim kurulu başkanı Vahdettin Kılıç şirket sahibi Hamit Ekerer’e günün anısına bir plaket sundu.

Kılıçlar Otomotiv icra kurulu başkanı Kenan Kılıç ise Hamit Ekerer’e kendilerine duyduğu güven için teşekkürlerini sunarak bundan sonra da satış sonrasında kendilerine en iyi hizmeti vermek üzere ekip olarak yanında olacaklarını ifade etti. Törene ayrıca Bayi satış müdürü Hasan Kayın, Atak Gümrükleme Nakliyat yetkilileri ile şoför kadrosu  katıldılar. İveco eğitim departmanı tarafından şoförlere kapsamlı eğitim tertip edildi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR