Ana Sayfa Ticari Araçlar İlk Hyundai H350 Filosu Erzurum’da Teslim Edildi

İlk Hyundai H350 Filosu Erzurum’da Teslim Edildi

İlk Hyundai H350 Filosu Erzurum’da Teslim Edildi
Karsan’ın Nisan ayı başında üretimine başladığı Hyundai H350’nin Türkiye’deki filo teslimatları Erzurum’dan başladı.

Karsan Pazarlama’nın Hyundai Truck&Bus Erzurum yetkili satıcısı olan Ömer Ekbiç Group aracılığıyla satışı gerçekleşen Hyundai H350 filosu Erzurum’da müşterisi ile buluştu. Erzurum’da Hınıslıoğlu Gıda’ya sekiz araçtan oluşan Hyundai H350 filosu teslim edildi.

Erzurum Çevre yolu üzerinde bulunan Ömer Ekbiç Group Plaza’da gerçekleşen Hyundai H350 teslimat töreni; Ömer Ekbiç Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Selim Ekbiç, Genel Müdür Murat Turhan, Satış Müdürü Kürşad Özer, Hınıslıoğlu Gıda adına da Ahmet Hınıslıoğlu ve Muhammet Hınıslıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Törende sembolik anahtar teslimi yapılırken günün anısına bir plaket de verildi.

Ömer Ekbiç Group Satış Müdürü Kürşad Özer törende yaptığı konuşmada Türkiye’nin birçok yerinde Hyundai ticari araçlara yoğun bir ilgi olduğunu ifade etti. H350 araçların istendiği taktirde; 16+1 öğrenci servisi, panelvan, açık ve kapalı kasalı şasi kamyonet gibi birçok seçenekle müşteriye sunulabildiğini anlatan Özer, sekiz adetten oluşan ilk filoyu Erzurum’a vermiş olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

İki Farklı Yükleme Kapasitesi

H350 ürün ailesinde iki tip uzunlukta panelvan bulunuyor. 6.195 mm uzunluğundaki panelvan 12.9 metreküplük yük bölümü hacminde beş Euro Palet kapasitesiye erişirken erişiyor. 5.515 mm uzunluğundaki versiyonda ise 10.5 metreküplük hacimde dört Euro Palet kapasitesi sağlanıyor. Yükleme kapasitesinin yanında geniş ve yüksek sürgülü kapı ölçüleri ve 270 derece açılabilen arka Şasi platform yapısı ile geniş üst yapı seçeneklerine sahip kamyonetler 3.5t olup iki tip uzunlukta sunuluyor. 5.724 mm uzunluğunda olan versiyonu 3.435 mm’lik bir aks aralığı ile 3.480 mm’lik kasa boyu sağlıyor. 6.167 mm uzunluğunda olanı ise 3.670 mm’lik bir aks aralığı ile 3.893 mm’lik kasa boyu sağlıyor. Kasa genişliği en fazla 2.320 mm olabilen araçların, kısa şase açık kasalı ve uzun şase kapalı kasalı versiyonları bulunuyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam