Ana Sayfa Ticari Araçlar Ağır Ticari IVECO Otomotiv’den S-WAY Çekici Teslimatları

IVECO Otomotiv’den S-WAY Çekici Teslimatları

IVECO yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, 6 adet S-WAY çekiciyi LGT ve Tanöz’e teslim etti.

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından IVECO Otomotiv satışını gerçekleştirdiği toplam 10 adet S-WAY’den 6 adet  S-WAY AS440S48 T/P çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz inşaat  firmalarına teslim etti.

LGT Lojistik 4 adet IVECO  S-Way çekicileri teslim alırken  teslimat törenine IVECO Otomotiv adına Genel Müdür Rüştü Başargan Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay ve ağır vasıta satış danışmanı Mustafa Kaynar, LGT LOJİSTİK  Genel Müdürü Selçuk Arslan ve şirket çalışanları katıldılar. Selçuk Arslan özellikle yakıt ekonomisi ve yenilenen kabinin teknolojik görünümünün yatırım kararlarında etkili olduğunu söylerken Rüştü Başargan bu işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Tanöz İnşaat’a ise satın aldığı 6 adet S-WAY çekicinin 2’si teslim edilirken teslimat törenine IVECO Otomotiv adına Genel Müdür Rüştü Başargan , Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay katılırken , Tanöz adına Genel Müdür Serdar Tan ve Yusuf Altın katıldılar. Serdar Tan kullanıcılardan aldıkları olumlu yorumlar nedeni ile bu kararı verdiklerini belirtirken Rüştü Başargan, Tanöz’ü satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade etti. Geçtiğimiz yıl yenilenen Iveco çekiciler yeni kabiniyle sürüş ortamında önemli yenilikleri getirirken sahip olduğu konfor ve güvenlik özellikleriyle Türk taşımacılardan büyük ilgi görüyor.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR