Reklamspot_img
Ana SayfaTreylerTREDER’in Yeni Üyesi Şahin Tanker

TREDER’in Yeni Üyesi Şahin Tanker

Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), yeni üyelerin katılımıyla büyürken, derneğin son üyesi Şahin Tanker oldu. Treyler sektöründe yarım asra yaklaşan tecrübesiyle dikkat çeken Şahin Tanker, bugün dokuz farklı ürün imal ederek üretim kapasitesini artırmaya devam ediyor. 7 bin metrekare kapalı alan ve 11 bin metrekare açık alanda üretim yapan Şahin Tanker, üretim hattını da Ar-Ge çalışmalarıyla destekleyerek daha modern hale getiriyor.

2020 yılı itibariyle Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok bölgesine de ürün gönderdiklerini dile getiren Şahin Tanker Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Çelik üyelikle ilgili olarak “TREDER’in son dönemlerde yaptığı çalışmalarla sektörde önemli işlere imza attığını görüyoruz. Ülkemizde treyler pazarının daha güçlü bir noktaya gelmesi için sektörel iş birliklerini önemsiyoruz. Çünkü bu tarz iş birlikleri, sektörde karşılaşılan problemlerin hızla çözüme kavuşmasına büyük katkı sağlıyor. Türkiye’nin önde gelen treyler markalarının yer aldığı TREDER’in bir parçası olmak ve yeni projelerin hayata geçirilmesine katkıda bulunmak bize mutluluk verecek.” dedi.

Şahin Tanker’in derneğe katılımıyla daha güçlü hale geldiklerini belirten TREDER Başkanı Yalçın Şentürk de “TREDER’in yeni katılımlarla büyümeye devam etmesi; proje geliştirmek ve bu projelerin hayata geçirilmesi noktasında bize çok büyük bir motivasyon sağlıyor.  Bu kapsamda, Şahin Tanker’in de aramıza katılması ile hem sektörel iş birliğinin artmasını hem de sektörün daha çok gelişmesini umuyoruz” şeklinde konuştu.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Ford Trucks, Hollanda’da Müşterilerine Yeni Nesil Çözümler Sunacak

Global büyümesini sürdüren Ford Trucks, Avrupa’nın kilit pazarlarından Hollanda’ya adım attı. Ford Trucks, F-Max ve bağlanabilirlik teknolojisi ile öne çıkan yeni F-Line serisi gibi...