Ana Sayfa Treyler Kässbohrer Esta 2014 Mükemmellik Ödülüne Aday

Kässbohrer Esta 2014 Mükemmellik Ödülüne Aday

Kässbohrer Esta 2014 Mükemmellik Ödülüne Aday

Kässbohrer, yeni geliştirilen ve opersyon sırasında büyük kolaylık sağlayan Yeni Kayar Rampa Sistemi ile ESTA (Avrupa Mobil Vinç ve Özel Karayolu Taşımacılığı Birliği) 2014 Mükemmellik Ödülü’ne aday oldu.

Tırsan Ar-Ge Merkezi tarafından müşteri ihtiyaçlarına odaklı ürün geliştirme çalışmaları kapsamında tasarımı yapılan Yeni Kayar Rampa Sistemi, ESTA 2014 Mükemmellik Ödüllerinde inovasyon ürünleri kategorisinde yarışacak.

ESTA, Kässbohrer’in de üye olduğu, mobil vinç, yükseltme platformları, kiralama ve ağır yük taşımacılık şirketlerinin üye olduğu bir birlik olarak faaliyet gösteriyor.. Merkezi Hollanda’da bulunan birliğin öncelikli amacı, vinç ve nakliye firmaları için Avrupa sektör kurallarının ve düzenlemelerinin oluşturulması ve sektörü temsil ederek sektörün geleceğini şekillendirmek olrak öne çıkıyor.

Yeni Rampa Sistemi Hız Kazandırıyor

Tırsan Ar-Ge Merkezi tarafından operasyon güvenliğini arttırmak ve filo yönetiminin en etkin şeklide yapılmasını desteklemek amacıyla geliştirilen Yeni Kayar Rampa Sistemi, rampa değişimi operasyonunda değişimin çok daha kısa zamanda tamamlanmasını sağlıyor. Klasik rampa sistemleri ile bir saati bulan Operasyon, geliştirilen Yeni Kayar Rampa Sistemi ile 30 dakikada tamamlanıyor.

Yeni Kayar Rampa Sistemi sayesinde hidrolik rampalarda araç kullanıcısı rampanın uzaklığını yükleme paletinin ya da tekerleğin uzaklığına göre otomatik olarak 490 milimetreden 1490 milimetreye kadar ya da mekanik rampalarda 350 milimetreden 1600 milimetreye kadar ayarlayabiliyor. Rampaların sağa içe doğru kaydırılması işlemi 20 saniyede tamamlanırken, sola dışa doğru kaydırılması işlemi 35 saniyede tamamlanıyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...