Ana Sayfa Ticari Araçlar Knorr-Bremse Asya’da Ticari Araç Güç Aktarma Sistemlerine Yatırım Yaptı

Knorr-Bremse Asya’da Ticari Araç Güç Aktarma Sistemlerine Yatırım Yaptı

Knorr-Bremse Asya’da Ticari Araç Güç Aktarma Sistemlerine Yatırım Yaptı
Japonya’da gerçekleştirdiği satın almayla şanzıman kontrol çözümlerine yatırım yapan Knorr-Bremse, Asya bölgesindeki ticari araç güç aktarma organlarındaki pozisyonunu güçlendiriyor.

Japonya’daki Bosch Corporation’dan satın alınan şirketteki 120 çalışan Knorr-Bremse’ye transfer edilecek ve marka, Asya pazarına yönelik kamyon ve otobüsler için vites kolu elementleri, debriyaj aktüatörleri ve transmisyon kontrol üniteleri geliştirmesine ve üretmesine imkan verecek. İki taraf da satın alma fiyatını gizli tutma kararı alırken bu işle anti –tröst otoritelerinin onayına sunuludı.

Knorr-Bremse AG Ticari Araç Sistemlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Peter Laier, “Knorr Bremse için bu satın alma hızlı büyüyen Asya pazarında otomatikleştirilmiş manüel şanzıman (AMT) ve çift kavramalı şanzımanlardaki (DCT) varlığımızı güçlendirmenin ve bu bölgedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok daha kapsamlı bir şekilde karşılamanın önemli bir adımı. Japonların yüksek kaliteli ürünlerdeki isteği bizim kurumsal felsefemizle uyuşuyor. CVS şanzıman ürün yelpazesi segmentinin en önemli oyuncularından biri olan Knorr Bremse’nin portfolyosunun mükemmel bir tamamlayıcısı” dedi.

Ticari Araç Fren Kategorisinin Bir Kez Daha En İyisi Seçildi

Yıllardır verilmekte olan “Ticari Araç Endüstrisindeki En İyi Marka” ödüllerinin fren kategorisindeki ödülü bir kez daha Knorr Bremse aldı. Stuttgart’ta düzenlenen törende ödülü alan Knorr-Bremse Ticari Araç Sistemleri Bölüm Başkanı Bernd Spies, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “IAA Ticari Araç ve Automechanika fuarlarında müşterilerimizle bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz. Bu ticari fuarlar, bizim tüm ticari araçlara yönelik geniş ürün yelpazemizi sergilediğimiz vitrinler olmasının yanı sıra sürücü yardımcı sistemleri ve otomatikleştirilmiş sürüş gibi gelecek adımlarımız hakkında da fikir verecek. Bu gelişmiş sistemler aracın ömür döngüsünde daha fazla emniyet ve düşük operasyon maliyetleriyle müşterilere menfaat sağlayacak.”

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR