Ana Sayfa Güncel Haberler Knorr-Bremse’ye En İyi Marka Ödülü

Knorr-Bremse’ye En İyi Marka Ödülü

Reklam

Knorr-Bremse’ye En İyi Marka Ödülü Yaptığı yatırım ve satın almalarla ticari araçlarda tedarik gamını genişleten Knorr Bremse fren kategorisinde bir kez daha en iyi marka seçildi

Bu yıl, Almanya’nın en çok okunan ticari araç dergileri okuyucuları Knorr-Bremse’yi “En İyi Marka” seçtiler. ETM’den 11.binde daha fazla okuyucu, en iyi ticari araç ve markalar için oy kullanmaya aday gösterildi ve Knorr-Bremse’yi, “Frenler” kategorisindeki 1 numaralı üretici seçtiler. Knorr-Bremse, bu önde gelen ödülü ticari araçlarda 12. kez arka arkaya kazanmış oldu.

Knorr-Bremse Systeme für Nutzfahrzeuge Yönetim Kurulu Başkanı Bernd Spies, Almanya, Ludwigsburg’daki kraliyet sarayında düzenlenen ödül töreninde;”Endüstrimiz dünya çapında değişiyor. Sürekli bir başarı elde etmek isteyen herkes sistem uzmanlığının yanı sıra yenilikçi teknolojik güçleri bir araya getirmesi gerekiyor. Knorr-Bremse son derece iyi konumlandırılmış sistem uzmanlığının yanı sıra sistematik olarak yenilikçi, gelecek vaat eden teknolojileri geliştirmek için ürün ve sistem gamını genişletiyor; bu bağlamda Tedrive (Şimdi Knorr-Bremse SteeringSystems GmbH) direksiyon sistemlerini satın alarak direksiyon teknolojisi sektörüne girdi.

Yenilikçi gelecek teknolojileri geliştirdiğini göstermek bağlamında Knorr-Bremse, Eylül’de Frankfurt (IAA) fuarında; Yüksek otomatikleştirilmiş manevra sistemi, Çekici dönüş asistanı ve şerit takip asistanı sistemleri işlevlerinin sunumunu gerçekleştirerek ticari araç endüstrisinde dikkatleri üzerine çekti. Özellikle otonom sürüş için en üst seviye olan otomatikleştirilmiş manevra sistemi ile çekici treyler araç katarı; yükleme sahasında manevra işlevlerini tamamen şoförsüz otonom bir şekilde gerçekleştirerek geri çıkış noktasında sürücüye haber vererek işlevini tamamladı. Sistemlerin temelinde, Knorr-Bremse’nin geliştirdiği özel yazılımlar ile GSBC fren kontrol sistemi, EPB elektronik park freni ve Knorr-Bremse Steering Systems GmbH şirketinin üretimi İHSA direksiyon sistemleri yatıyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR