Ana Sayfa Güncel Haberler Kögel NOVUM Treyler İnovasyon Konsept Ödülünü Kazandı

Kögel NOVUM Treyler İnovasyon Konsept Ödülünü Kazandı

Modüler sisteme sahip yeni sistemleriyle yeni jenerasyon treyler tanıtımını yapan Kögel, NOVUM Jenerasyonu ile Treyler İnovayon ödüllerinin Konsept dalında birinciliği aldı.

Farklı modellerinde kullanmaya başladığı yeni sistemleri temsil eden NOVUM Jenerasyonu, daha fazla taşıma kapasitesi sunarak ve kolay operasyonun merkeze alıyor.

Gelecekte, tüm NOVUM jenerasyon römorkları, daha yüksek yük kapasitesi  için tam genişlikte çapraz kirişlere sahip, sağlam, burulmaya dayanıklı kaynaklı bir çerçeveye sahip olacak. Daha ince ve daha güçlü bir arka kapak plakasının yanı sıra, yan duvardaki kuvvetleri çerçeveye taşıyan yeni hava ve aydınlatma konsolu ile araç stabilitesinin de artması amaçlanıyor. Yeni dış çerçeve profili, VarioFix bağlama noktalarının erişilebilirliğini büyük ölçüde arttırıyor ve kargo, VarioFix delikli çelik dış çerçeveye, branda kapalıyken ve isteğe bağlı olarak mevcut damla kenarları ile birlikte takılabiliyor.

NOVUM’un üstyapısının temel tasarımda, ön duvar, ön hacim köşe direkleri, arka köşe direkleri ve arka duvar kapıları dahil olmak üzere alüminyumdan yapılmıştır. Kaldırma tavanı olan ve olmayan köşe direklerinin standartlaştırılması, bütün bir avantaj sağlar. Ağırlık tasarrufları, özellikle bir kaldırma çatı ile bağlantılı olarak elde edilir. Bu ayrıca paletlerin yandan yükleme sırasında ön duvar boyunca konumlandırılmasını kolaylaştırır. Ayrıca, tüm yan duvar aralıkları NOVUM römorklarda standart bir boyutta sunuluyor.  DIN EN 12642 Kod XL yük sabitleme sertifikasına sahip olan NOVUM römorklar ayrıca yeni bir Kögel Strong & Go gövdesi ile de sunuluyor. Bu, sertleştirici kayışlarla güçlendirilmiş bir Kögel entegre çatı brandası ile birleştirilmiş NOVUM jenerasyon gövdesinden oluşuyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam