Ana SayfaManşetSeyit Arslan: 67. IAA fuarına dördüncü kez katılıyoruz...

Seyit Arslan: 67. IAA fuarına dördüncü kez katılıyoruz…

Türkiye’de en çok sattığımız teleskopik konteyner taşıyıcı ve 2 yıl önce 20 feetlik özel ürünler için damperli taşıyıcı aracını sergiliyoruz. Geçen senelere oranla gayet verimli geçiyor fuar bizim için.

Şu anda imalatımızın yüzde 95’ini ihraç ediyoruz. İhracat yaptığımız ülkelerde Güney Kore ve İsrail gibi ülkelere bayilerimiz aracılığıyla yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca İspanya pazarı ile ciddi görüşmelerimiz var. Sakarya’daki yeni fabrikamıza taşındık ve burada kapasitemizi daha da arttırmayı planlıyoruz. Ancak ekonomik şartlardan dolayı iç piyasada talep daraldı; insanlar araç alamıyorlar bize de römork yaptıramıyorlar. Ama umudumuz var piyasanın açılacağını düşünüyoruz.

Yeni fabrikamızla birlikte kamyon römork, rüzgar gülü taşımak için yurt dışına 2-3-4 açılır yüksek platform yapıyoruz. Tek açılır 4 dingilli lowbed tarzında ağır yük taşıyan araçlar yapıyoruz. Taban döşemesi paslanmaz araç talepleri geliyor ve yapıyoruz. Terzi usulü çalıştığımız için böyle zamanlarda esneklik gösterebiliyoruz. Ayrıca liman içi operasyonlar için roll treyler gibi araçlar yapıyoruz. Ancak bu tarz üretimlerin sürekliliği liman yatırımlarına bağlı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...