Ana Sayfa Manşet Kumcular Beton Scania İle Türkiye Rekorunu Kırdı

Kumcular Beton Scania İle Türkiye Rekorunu Kırdı

Kumcular Beton -Scaniaİlk Scania aracını 2010 yılında TIR transmikser olarak bünyesine katan Kumcular Beton, filosuna 1 adet 56 metrelik beton pompası kattı.

Kumcular Beton, Zoomlion ile yürütülen ortak çalışma sonucu Türkiye rekoru 56 metre olan beton pompasını filosuna ekleyerek Scania’ya olan güvenini bir kez daha gösterdi. Scania’nın Zoomlion ile ortaklaşa yürüttüğü bir başka çalışma da Çin’deki 101 metrelik beton pompası dünya rekorunu elinde bulunduruyor.

İstanbul’da bulunan Kumcular Beton Genel Müdürü Haluk Atasoy, Scania tercihlerinde aracın üstün teknik özelliklerinin ve düşük işletme maliyetlerinin etkili olduğunu kaydetti. Atasoy, Scania ile birlikte 56 metrelik beton pompasının faaliyet geçmesi gibi birçok ilke imza attıklarını belirterek “Scania markası, hizmet verdiği tüm sektörlere uygun araçlar geliştiriyor. 60 yıllık bir firma olarak, Scania sektörümüzde bize en büyük yardımcı olarak öne çıkıyor. Aldığımız hizmet ve kaliteden oldukça memnunuz. Bu durum maliyet giderlerimize de olumlu olarak yansıyor” dedi.

Atasoy, kalite ve güvenlik konularının da kendileri için büyük önem taşıdığını söyleyerek, “Bu doğrultuda Scania markası sunduğu kalite, düşük yakıt tüketimi ve yüksek güvenlikle ilk tercihimiz oldu. Firma olarak sürekli yatırım halindeyiz ve büyümeye devam edeceğiz. Scania tercihlerimizde ilk sırayı almaya devam edecektir” diye konuştu.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...