Ana Sayfa Güncel Haberler Lojistik Ödülü ‘Atlas’, 6 Yaşında!

Lojistik Ödülü ‘Atlas’, 6 Yaşında!

Lojistik Ödülü ‘Atlas’, 6 Yaşında!

Taşımacılık ve lojistik sektörünün incisi Atlas için start verildi. Sektör medyası ve sivil toplum örgütlerinin desteği ile kesintisiz olarak 6 yıldır lojistik ve taşımacılık camiasının en iyilerini, en çok büyüme kaydedenlerini taçlandıran Lojistik Ödülleri, bu yıl da Kasım ayında sahiplerini bulacak.

Aysberg Basın Yayın Genel Müdürü İlker Altun, UTİKAD Başkanı Turgut Erkeskin, UND İcra Kurulu Başkanı Fatih Şener, Lojistik Yönetim Danışmanı Atilla Yıldıztekin ve EKO Fuarcılık Fuarlar Müdürü Altınay Bekar’dan oluşan organizasyon komitesi adına İlker Altun açıklamada bulunarak şunları söyledi:

Türkiye’nin her platformda dile getirilen lojistik iddiaları, bu ödül ile bir kez daha en üst düzeyde ifadesini bulacaktır. Ödül organizasyonunun altıncı kez tekrarlanıyor olması ve sektörün önder sivil toplum kuruluşlarının birlikte hareket etmesi, bu çalışmadaki başarının en önemli dayanağıdır. Başvuru esasına göre dağıtılan 15 daldaki kurumsal ödüllerin yanısıra geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören ‘Yılın Lojistik Atlasları’ ödülleri yine kamuoyu tarafından online oylama ile belirlenecek. Lojistik sektörüne katkıda bulunan önemli projeler de Yarışma Jürisi tarafından ödüllendirilecek.’

Lojistik Ödülleri 2015 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Tüm başvuru işlemleri ücretsizdir.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

İmsan Group Filosuna 8 Adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı Frigo Ekledi

Mardin merkezli uluslararası taşımacılığın öncü firmalarından İmsan Group, son yatırımı ile filosuna 8 adet Tırsan Çiçek Taşıyıcı...