Ana Sayfa Güncel Haberler Lojistik Ödülü Tarafları Buluşturuyor

Lojistik Ödülü Tarafları Buluşturuyor

Lojistik Ödülü Tarafları Buluşturuyor

Taşımacılık ve lojistik endüstrisinin farklı kesimleri, ‘Atlas’ı almak için mücadele edilen Lojistik Ödülleri Yarışması ile aynı platformda buluşuyor. ‘Taşımacılık ve lojistik şirketleri, bu şirketlerin yöneticileri hatta geleceğin şirket sahibi ya da yöneticileri konumundaki lojistik öğrencileri, şimdiden bir arada’ diyen Organizasyon Komitesi Üyesi İlker Altun, şunları söyledi:

“Taşımacılık ve lojistik alanında çeşitlenen hizmetler, farklı uzmanlık alanları yarattı. Biz de her bir kesimi farklı değerlendirecek bir yarışma modeli geliştiriyoruz. Fakat hizmetin odağında insan unsuru yer almaktadır. Bu nedenle profesyonellerin de ödüllendirildiği bir kategori oluşturduk. Yanı sıra bu alandaki eğitimin teşvik edilmesi için en çok okullu barındıran şirketleri ödüllendiriyoruz. Ayrıca, geleceğin profesyonelleri de internet oylarıyla seçime katılabilecekler.”

Lojistik Ödülleri 2014 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.com adresinden ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR