Ana Sayfa Ticari Araçlar Long Haul Days’de Tırsan Etkisi

Long Haul Days’de Tırsan Etkisi

Tırsan, Renault Trucks’ın 23 – 28 Nisan tarihleri arasında düzenlediği uluslararası Long Haul Days etkinliğine Kässbohrer marka araçlarıyla katılım gösterdi.

 Afrika, Orta Doğu, Cezayir, Türkiye ve Şili’de uzun yol segmentinde faaliyet gösteren 500 firmayı buluşturan etkinlikte, Kässbohrer araçları katılımcıların ilgisine sunuldu.Katılımcılar, Kässbohrer Akaryakıt Tankeri, Frigo, Damper ve Tenteli Perdeli araçlarını inceleme ve Kässbohrer standını ziyaret ederek araçlar ile ilgili detaylı bilgi alma fırsatı buldular. Ziyaretçiler, etkinlik için araç giydirmeleri özel olarak tasarlanmış Kässbohrer K. STB 38 Akaryakıt Tankeri, K.SRI Frigo, K.SCS ve K.SCS X+ Tenteli Perdeli araçlarını pist alanında, K. SKS BS Damper aracını ise  off road alanında kullanarak sürüş deneyimi yaşadılar.

Kässbohrer Akaryakıt Tankeri K. STB 38: Yüksek kalitede alüminyum malzemeden üretilen Kässbohrer akaryakıt tankeri, sınıfının en hafifi olma özelliğini taşıyor. STB 38 araçlarının, rakiplere göre sağladığı 500 kg’ye varan hafiflik avantajı sağlıyor. Ayrıca araçta bulunan standart 5 göz donanımı ile farklı yakıt türevinde ürün taşımaya da olanak sunuyor. STB 38 aracı, hafiflik özelliği ile fazla akaryakıt taşıma kapasitesine sahip.

 Kässbohrer Frigo K.SRI: Kässbohrer Frigo’lar sunduğu üstün izolasyon performansı ile soğutucu ünitenin daha kısa süre çalışmasını sağlayarak hem kullanım ömrünü uzatıyor hem de en yakın rakiplerine göre yüzde 10 yakıt tasarrufu sağlıyor. Periyodik olarak yapılan zorunlu ATP testlerinde sınır değerine yakın ısı iletim katsayısına sahip araçların, sertifikalarını yenilerken sorun yaşama ihtimalleri bulunmadığı ifade ediliyor.  Kässbohrer Frigo araçları sandviç panel teknolojisi, yüksek basınçlı ve ısıtmalı pres makinesi ile gerçekleştiriliyor. Panellerde kullanılan cam elyaf takviyeli polyester (CTP); güneşin zararlı ışınlarına ve neme dayanıklı ayrıca ısı yalıtım performansı metalik yüzeylerden daha yüksek bir malzemedir. Kässbohrer Frigo gömme deve boyunlu şasi tasarımı ile artırılmış iç neti sayesinde daha yüksek hacimde taşımacılık imkanı sunuyor. Her bir yüklemede, yüksek taşıma kapasitesi ile operasyonel kolaylık sağlayan araç, aynı zamanda K SRI P serisi ile 10 ton taşıma kapasiteli çift kat özelliğine sahip. Kässbohrer Frigo, sahip olduğu soğutucu üniteleri sayesinde medikal ürün taşımacılığında da gerekli olan tüm koşulları sağlayan Pharma sertifikası ile müşterilerine güvenli taşımacılık imkanı sunuyor. 

Kässbohrer Damper K.SKS BS: Kässbohrer yarı römork K.SKS damperli tankerler, yüksek dayanıklılık,  güvenilirlik ve sağlamlık sunuyor. Araçlar, güçlü performansı ve ideal yük taşıma özellikleriyle en ağır yüklerde ve zorlu yol koşullarında kolaylık sağlıyor. K.SKS, tek dokunuşla fren sistemi ve eğimli arazilerde sürücüleri uyaran uyarı düzeni gibi gelişmiş teknolojileri sayesinde operasyonel güvenliği en üst seviyede sunuyor.

Kässbohrer Tenteli Perdeli K.SCS X Plus: Avrupa’nın en büyük filoları tarafından tercih edilen Kässbohrer Perdeli araçları; özel olarak geliştirilen Maxima Plus treyler ile etkinlik süresince yoğun ilgi gören araçlar arasında yer aldı.  Çift kademeli sürüş yüksekliği sayesinde, hem midilli, hem de yarı – midilli modellerine uygun Maxima Plus semi-treyler, farklı iç net yükseklik ve sürüş yüksekliklerinde kullanılabiliyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...