Ana Sayfa Ticari Araçlar MAN TGE Görücüye Çıktı

MAN TGE Görücüye Çıktı

Reklam

MAN TGE Görücüye Çıktı
Fuarda ilk defa görücüye araçlardan bir tanesi  ağır ticari araç ve otobüs üreticisi MAN’ın lansmanını yaptığı MAN TGE hafif ticari araç serisi oldu. Polonya’da üretim için son hazırlıkları yapılan yeni Volkswagen Crafter’la aynı DNA’yı paylaşan MAN TGE, panel van, kombi van ve çift kabin platform şasi olarak 3 temel model olarak satışa sunulacak.

Konforlu kabin içi fonksyonlarının  saklama alanlarıyla zenginleştirildiği TGE’de endüstrinin en yüksek güvenlik fonksiyonlarının da kullanıldığı görülüyor. Acil fren asistanı, arka trafik asistanı, otomatik park asistanı, aracın yan panellerine gelebilecek zararları kontrol eden sistem, aktif şerit asistanı, römork takı aracın otomatik park edilmesini sağlayan sistem gibi teknolojiler TGE serisinde yer alıyor.

2 litrelik turbo dizel ve yine 2 litrelik biturbo dizel  motorla 75 Kw’dan  (101 bg) 130 Kw’ya (174 bg) kadar çıkan güç seçeneği ve üç farklı yükseklik ve üç farklı uzunluk seçeneğiyle dikkat çeken MAN TGE 3 tondan 5,5 tona kadar çıkabiliyor. Araçta 6 ileri manuel ve 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği de yer alıyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR